Survivor 9-10 Haziran kim elendi? Survivor'dan kim ayrıldı? Survivor'da elenen isim belli oldu

Survivor 2020 yarışmasında 9-10 Haziran tarihlerinde yarışmaya veda eden isim belli oldu. 17. haftada adaya veda eden isim açıklandı.

TV - Magazin 10.06.2020, 00:14
Survivor 9-10 Haziran kim elendi? Survivor'dan kim ayrıldı? Survivor'da elenen isim belli oldu

Survivor 2020 yarışmasında final tarihi yaklaştıkça heyecan artıyor. Bugün yayınlanan programda, eleme adayları olan Cemal Can ile Barış Murat, aldıkları oyla birlikte elenmekten kurtuldu. Sercan Yıldırım, kırmızı takımın en çok oy alan ikinci ismi olurken Elif Gören'in dokunulmazlığı devam ettiği için Berkan ve Yunus Emre, kırmızı takımın eleme adayları haline geldi. Mavi takımda Cemal Can, elenmesi için Yasin'i öne sürdü, Nisa ise Evrim Keklik'i eleme potasına gönderdi. Bu gelişmelerin ardından Survivor 2020'de eleme potası belli oldu. Acun Ilıcalı, 9 Haziran'ı 10 Haziran'a bağlayan gecede Survivor 2020 yarışmasına veda eden ismi açıkladı.

SURVİVOR 2020 KİM ELENDİ? SURVİVOR'DAN ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı özelliğini taşıyan Survivor'da bu hafta adaya Yunus Emre veda etti. Eleme adayları, sonuçlar açıklanmadan önce konuşma yaptı. Yunus Emre, bugüne dek ne gerekiyorsa onu yaptığını ve burada bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti. Berkan Karabulut ise yaptığı açıklamada kim hak etmiyorsa onun gitmesini istediğini belirtti.

Yorumlar (0)