Survivor 95. Bölüm fragmanı (2 Haziran tanıtımı) Duygusal anlar! Survivor yeni bölüm fragmanı 2020

Survivor 2020’nin son bölüm fragmanı tanıtımı olan Survivor 2 Haziran Salı fragmanı TV8’in sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 02.06.2020, 00:25

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. Bölüm fragmanı tanıtımı yayına girdi. Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında beklenen gün geldi. Ünlüler Takımı’ndan bir isim adaya veda edecek. Elif Yıldırım Gören, Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım ve Yunus Emre Özden isimlerinden oluşan Ünlüler Takımı bir kişi daha eksilecek ve Survivor 2020’de yeni bir konsept izleyicilerle buluşacak. Bu yeni konsepte göre kalan tüm yarışmacılar bireysel olarak yarışacak ve son 2 yarışmacı takım kaptanı olarak kendi takımlarında yer almasını istedikleri isimleri seçebilecek. Survivor son bölüm fragmanı 2020 olan Survivor 2 Haziran Salı fragmanı yarışma severlerin beğenisine sunuldu. Yeni bölümde İletişim Ödülü için mavi ve kırmızı takım karşı karşıya gelecek. Gözyaşların sel olacağı yeni bölümde Evrim Keklik’ten Cemal Can Canseven’e Sercan Yıldırım’dan Barış Murat Yağcı’ya birçok yarışmacı yine çok konuşulacak.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANI 2020 – SURVİVOR 95. BÖLÜM FRAGMANI TANITIMI

Survivor 2020 yeni bölüm fragmanı olan Survivor 95. Bölüm fragmanı ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler Takımı’nda sinirler gerilecek. Evrim Keklik ile Barış Murat Yağcı’nın arasında büyük bir tartışma çıkacak. Barış Murat Yağcı’nın sakat olmasını umursamayan Evrim Keklik, Barış’ın parkurlara çıkmasını söyleyecek, Barış ise sakat olduğunu hatırlatacak.

SURVİVOR 2 HAZİRAN FRAGMANI – SURVİVOR SON BÖLÜM FRAGMANI 2020

Survivor 2020’nin son bölüm fragmanı olan Survivor 2 Haziran Salı fragmanı yayına girdi. Yarışların ardından Ada Konseyi toplanacak ve Survivor’da eleme gecesi yaşanacak. Aycan, Elif, Yunus Emre ya da Sercan bu gece yarışmadan elenecek ve adaya veda edecek. Büyük bir heyecanla beklenen yeni bölüm TV8 ekranlarında saat 20.00’de başlayacak.

Survivor 2020 neden deniz kenarında değil, nehir kenarında oynanıyor?

Yorumlar (0)