Survivor Elif nereli? Yaşı, Boyu, kilosu, burcu ne? Ne iş yapıyor (mesleği) evli mi?

Survivor yarışmacılarından Elif’in aslen nereli olduğu, boyu, kilosu, burcu, ne iş yaptığı ve evli olup olmadığı merak ediliyor.

TV - Magazin 25.05.2020, 19:41

Survivor yarışmasının en çok merak edilen isimlerinden biri Elif Yıldırım Gören olarak öne çıkıyor. Survivor izleyicileri, Survivor Elif’in ne iş yaptığını, evli olup olmadığını, memleketini, boyunu, kilosunu ve burcunu araştırmayı sürdürüyor. Yarışmanın en iddialı isimlerinden olan Elif’in uzun süre yarışmada kalması beklenirken Survivor Elif’le ilgili merak edilenler, haberimizde…

SURVIVOR ELİF NERELİ?

Survivor yarışmacısı Elif Bursa’da doğdu. İznik’te dünyaya gelen Elif’in aslen nereli olduğuyla ilgili ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

SURVIVOR ELİF BOYU

Survivor yarışmacısı Elif, 1,70 boyundadır.

SURVIVOR ELİF KİLOSU

Survivor yarışmacısı Elif, yarışmaya katıldığından bu yana 9 kilo verdi. Yarışmaya 59 kilo ile başlayan Elif, şu anda 50 kiloya kadar düştü.

Survivor Elif nereli? Yaşı, Boyu, kilosu, burcu ne? Ne iş yapıyor (mesleği) evli mi?

SURVIVOR ELİF BURCU

Survivor yarışmacılarından Elif’in burcu kovadır.

SURVIVOR ELİF NE İŞ YAPIYOR? (MESLEĞİ)

Survivor yarışmacılarından Elif, milli koşucularımız arasında yer alıyor. 400 metre engelli koşularında yarışan Survivor Elif, ENKA Spor Kulübü üyesidir.

SURVIVOR ELİF EVLİ Mİ?

Survivor yarışmacılarından Elif evlidir. Survivor Elif’in eşi, ENKA Spor Kulübü’nde İdari Menajer olarak görev yapan Yalım Gören’dir.

SURVIVOR ELİF KAÇ YAŞINDA?

Survivor yarışmacılarından Elif 1990 yılında doğdu ve 30 yaşındadır.

Yorumlar (0)