Yaralı Kalbim 27. Bölüm fragmanı özeti izle Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı 2 Mart Salı

Yaralı Kalbim Hint dizisi yeni bölüm fragmanı 2 Mart 2021 Salı özeti olan Yaralı Kalbim 27. Bölüm özeti tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 01.03.2021, 22:18 01.03.2021, 23:01

Kanal 7 ekranlarında her akşam dizi severlerle buluşan Hint dizisi Yaralı Kalbim 27. Bölümü ile Salı akşamı yayında olacak. Yaralı Kalbim 27. Bölüm fragmanı özeti olan 2 Mart Salı tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Hint yapımının yeni bölümünde Mann ile Geet arasında romantik anlar ekrana gelecek. Hazırlıklar devam ederken, ikili birbirine daha da yakın olacak. Bu anları bölen ise Dev olacak. Abisinin yanına gelen Dev, daha önce duymadığı sözler işitecek. Mann, “Bugün çok ama çok mutluyum. Sanki bütün dünya gülümsüyormuş gibi hissediyorum. Geçirdiğim onca mutsuz zamandan sonra, mutluluğu bir daha asla bulamayacağımı sanmıştım doğrusu. Ancak onu tanıdıktan sonra hayatın bütün renkleri geri geldi sanki” sözleri ile Dev’i çok şaşırtacak. Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izleyicilerle buluştu. Hint dizisinin yeni bölümünde Geet, Mann’ın sözlerini perdenin arkasından dinleyip büyük bir mutluluk yaşayacak. Mann ise Dev ile konuşmaya devam edip içini dökecek. Mann, “Gülmek nedir unutmuşum. Geet benim için açıkçası her şeyi değiştirdi. O, beni değiştirdi. Geçmişim ne olursa olsun, onu unutup yeniden başlamam gerektiğini fark ettirdi bana doğrusu. Bunun için ona minnettarım” diyecek. Dev ise “geçmiş mi” sorusu ile Mann’a yanıt verecek. Yaralı Kalbim dizisinin 27. Bölümünde Mann, “Evet geçmiş. Geçmiş bize artık hiçbir şey ifade etmiyor. Ne bana ne de Geet’e” sözleri ile son noktayı koyacak. Dev ise bu sözler karşısında bir şey diyemeyecek.

Yaralı Kalbim 27. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Yaralı Kalbim 27. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Dizinin yeni bölümüne Mann ile Geet arasındaki duygusal yakınlaşma damga vuracak. İkili, birbirine karşı beslediği hisleri açıkça söyleyecek. Özellikle Mann, Geet’in aşkı ile büyülenecek ve Dev ile konuşup, Geet’in kendisi için ne ifade ettiğini ona anlatacak.

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izle

Hint dizisi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti yayınlandı. Hindistan’da yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran ve birçok televizyon ödülü kazanan Hint dizisi, Kanal 7 ekranlarında tekrar bölümleri ile her akşam dizi severlerle buluşmayı sürdürüyor. Orijinal adı Geet – Hui Sabse Parayi olan dizinin 27. Bölümünde büyük heyecan yaşanacak.

Yaralı Kalbim 2 Mart Salı özeti fragmanı özeti

Hint yapımı Yaralı Kalbim 2 Mart 2021 Salı özeti fragmanı ekranlara geldi. Oyuncuları arasında Drashti Dhami (Geet), Gurmeet Chaudhary (Maan), Suhasini Mulay (Savitri) ve Abhinav Shukla (Dev) isimlerinin yer aldığı yapım her akşam yayınlanmaya devam edecek.

Yorumlar (0)