Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı 13. Bölüm özeti izle 15 Şubat Pazartesi Kanal 7

Yaralı Kalbim Hint dizisi 13. Bölüm fragmanı olan 15 Şubat 2021 Pazartesi Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7 tarafından paylaşıma sunuldu.

TV - Magazin 14.02.2021, 22:58

Kanal 7 ekranlarında her gün dizi severlerle buluşan Hint yapımı Yaralı Kalbim dizisinin 13. Bölümü Pazartesi akşamı yayında olacak. Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı 13. Bölüm özeti olan Yaralı Kalbim 15 Şubat Pazartesi fragmanı tanıtımı Kanal 7’nin ve Hint yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Yönetmeni Nissar Parvez, yapımcısı Gül Khan olan Hint dizisi dram ve romantik türleri ile ekranlara geliyor. Orijinal adı Geet – Hui Sabse Parayi olan ve Kanal 7 ekranlarında Yaralı Kalbim adıyla yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais, Tanushree Kaushal isimleri rol alıyor. Yaralı Kalbim Hint dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümünde Mann büyük bir yanlış yapacak ve Geet’i önce bir davete çağırıp, ardından onun kalbini kıracak. Mann, yaptıkları için pişmanlık duyacak ve Geet’i düşürdüğü zor durumdan kurtarmaya çalışacak. Mann’a karşı platonik bir aşk besleyen Sasha ise Geet’i herkese rezil edip işten kovdurmak isteyecek. Yaralı Kalbim dizisinin 13. Bölümünde Geet, kendi ayakları üzerinde durmaya çabalayacak. Kendisine yapılan haksızlıklar karşısında pes etmeyen ve dimdik bir şekilde duran Geet, kötülüklere dur diyecek. Mann ise Geet’in bu karşı duruşundan çok etkilenecek. Sasha’nın kendisine kurduğu tuzağı ortaya çıkarmak isteyen Geet, bunun için harekete geçecek. Kanal 7’de günlük olarak yayınlanan Hint yapımının 13. Bölümü Pazartesi akşamı dizi severlerle buluşacak.

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Yaralı Kalbim yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin hesaplarından paylaşıma açıldı. Hint dizisinin yeni bölümünde Geet, Sasha yüzünden şirkette zor bir durumla karşı karşıya kalacak ancak pes etmeyecek ve onun karşısına dikilecek. Geet’in kendisine karşı yapılan planları bozup bozamayacağı sorusu dizinin son bölümünde yanıt bulacak.

Yaralı Kalbim 13. Bölüm fragmanı özeti izle 15 Şubat Pazartesi

Hint dizisi Yaralı Kalbim 13. Bölüm fragmanı özeti olan 15 Şubat Pazartesi tanıtımı yayına girdi. İstemediği bir evlilik yaptıktan sonra zor zamanlar yaşayan ve yeni bir başlangıç yapan Geet ile ağabeyinin hataları sebebiyle canı çok yanan Mann’ın tesadüflerle dolu aşkı Hint yapımında ekranlara taşınıyor. Dizi kaldığı yerden 13. Bölümü ile devam edecek.

Yorumlar (0)