Yasak Elma yeni bölüm ne zaman, Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Yasak Elma dizisi son bölüm yayın günü ortaya çıktı. Yasak Elma yeni bölüm ne zaman, hangi gün yayınlanacak sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 23.03.2020, 15:58
Yasak Elma yeni bölüm ne zaman, Yasak Elma hangi gün, hangi kanalda oynuyor?

Yasak Elma dizisi 74. Bölümü ile ekranlarda olacak. Yasak Elma ne zaman başlıyor? Yasak Elma hangi gün oynuyor? Yasak Elma hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor? Sorularına yanıt arayan izleyiciler, Yasak Elma yeni bölüm yayın günü ve detaylarını araştırıyor. Başrol oyuncuları arasında Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Barış Kılıç, Hakan Karahan ve Şafak Pekdemir olan ve büyük bir hayran kitlesine sahip dizinin yayın detayları haberimizde yer alıyor.

YASAK ELMA NE ZAMAN, HANGİ GÜN OYNUYOR?

Yasak Elma dizisi yeni bölüm 23 Mart 2020 Pazartesi günü oynuyor. Yasak Elma’nın yeni bölümünde Yıldız, Kerim’in yeni CEO olduğunu öğrenmenin şaşkınlığını yaşıyor ve Kerim’in Şahika tarafından işe alındığını öğrenip uzak kalmaya çalışıyor. Ender ise Şahika’nın yaptığı hain planı anlıyor ve hayatlarından çıkarmak için elinden geleni yapıyor.

YASAK ELMA HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Yasak Elma son bölüm Fox TV kanalında, saat 20.00’de yayınlanıyor. Yasak Elma’nın 74. Bölümünde Şahika’nın teklifi Ender’e cazip gelecek. Halit ise Yıldız’ı geri kazanmak için elinden geleni yapacak. Yıldız’ın kafası ise daha çok karışacak. Yasak Elma’nın yeni bölümünde bir çok soru yanıt bulacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?