SON DAKİKA

İzmir

Almanya'da Türkiye'yi İzmirli Aypars Ateş Hazantekin temsil etti

Dünya Zeka Oyunları Şampiyonası’nda sporcumuz Aypars Ateş Hazantekin ve antrenör Pınar Ertok ülkemizi temsil etti.

9 Ekim 2019 14:36
Almanya'da Türkiye'yi İzmirli Aypars Ateş Hazantekin temsil etti

29 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Kirchheim şehrinde düzenlenen Dünya Zeka Oyunları Şampiyonası’nda İzmir Büyükşehir Belediyesporlu Aypars Ateş Hazantekin ve antrenör Pınar Ertok temsil etti. 20 Temmuz'da yapılan Türk Beyin Takımı ve Türk Sudoku Takımı seçmelerinde başarılı olarak 2019 Yıldız Türk Beyin Takımı'na giren sporcumuz Aypars Ateş Hazantekin, bu önemli şampiyonada tecrübe kazandı. 

Almanya'da Türkiye'yi İzmirli Aypars Ateş Hazantekin temsil etti

Kısa bir süre içerisinde kurulan bir branş olduklarını belirten Antrenör Pınar Ertok, “İzmir Büyükşehir Belediyespor'u ve ülkemizi en iyi şekilde Almanya'da temsil ettik. Bizim için değişik bir tecrübe oldu. İlerleyen zamanlarda bu tip organizasyonlarda her zaman yer almak istiyoruz” dedi. 

 

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım