SON DAKİKA

Magazin

Berkay Şahin'e saldıran Arda Turan'ın cezası belli oldu

Mahkeme, şarkıcı Berkay Şahin'e saldıran Arda Turan'a hapis cezası verdi ancak hükmün açıklanmasını geri bıraktı.

11 Eylül 2019 11:33
Berkay Şahin'e saldıran Arda Turan'ın cezası belli oldu

Medipol Başakşehir futbolcusu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin arasında geçtiğimiz yıl çıkan kavga, mahkemelik olmuştu. Cinsel taciz, ruhsatsız silah bulundurmak, kasten yaralama, korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek suçlarından yargılanan Arda Turan'ın cezası belli oldu.

ARDA CİNSEL TACİZ DAVASINDAN BERAAT ETTİ

Mahkeme, bugün 3. duruşması görülen davada kararını verdi. Futbolcu Arda Turan, cinsel taciz suçlamasından beraat ederken diğer suçlar nedeniyle 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası aldı. Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi.

ARDA TURAN BERKAY ŞAHİN OLAYI

Geçtiğimiz yıl bir gece kulübünde Arda Turan'ın, Berkay Şahin'in eşi Özlem Şahin'in yanına giderek "Evli olmasan seni kaçırmazdım" dediği iddia edilmişti. Berkay Şahin'in bu olayı eşinden öğrenmesinin ardından arbede çıktığı ve Arda Turan'ın şarkıcı Şahin'e kafa attığı kaydedildi. Berkay Şahin, bu olayın ardından hastaneye kaldırıldı. Arda Turan, belinde silahla Berkay Şahin'in yanına gitti. Berkay Şahin'in yanına giderek silahını uzatan ve "Senin eşin olduğunu bilmiyordum, istersen vur beni" diyen Arda Turan, Berkay Şahin'in sözlerinin ardından sinirlenerek yere ateş etti. Olayın ardından Arda Turan, hastaneden ayrıldı.

Arda Turan, 3 yıl 3 aydan 12 yıl 6 aya kadar hapis cezasıyla yargılanıyordu.

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım