SON DAKİKA

İzmir

Buca'da mide kaldıran midye operasyonu

İzmir'in Buca ilçesinde düzenlenen midye operasyonunda mikroplu su ve kaplarda hazırlanan midyeler ele geçirildi.

9 Ekim 2019 11:33
Buca'da mide kaldıran midye operasyonu

Buca'da midye baskını mide kaldırdı! İzmir'in Buca ilçesinde seyyar şekilde midye satan kişileri takip eden zabıta ekipleri, sağlıksız şekilde midye yapıldığı tespit edilen üretim merkezlerine baskın düzenledi. Bir binanın çatı katına çıkan zabıta ekipleri, tahmin edilen manzarayla karşılaştı.

Buca'da mide kaldıran midye operasyonu

BUCA'DA MİDYE OPERASYONU

Mikroplu kap ve sularla yıkanan midyeleri gören zabıta memurları bile şaşırırken yaklaşık 100 kilo ağırlığındaki midyelere el konuldu. Herhangi bir ruhsata sahip olmadan üretilen midyelerle ilgili işlem başlatan ekipler, bu midyelerin de okul önlerinin yanı kafe gibi işletmelerin önünde satıldığı belirledi.

Buca'da mide kaldıran midye operasyonu
  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım