SON DAKİKA

Güncel

Dudağındaki kitleyi aldırmak için ameliyat olan Mahmut Çebi, hayatını kaybetti

Dudağının üzerindeki kitleyi aldırmak için ameliyat olan ancak hayatını kaybeden Mahmut Çebi'nin ağabeyi, kardeşinin akciğerine takılması gereken tüpün midesine takıldığını iddia etti.

8 Haziran 2019 19:05
Dudağındaki kitleyi aldırmak için ameliyat olan Mahmut Çebi, hayatını kaybetti

Son dakika İzmir... İzmir'in Selçuk ilçesinde dudağının üstündeki kitleyi aldırmak için ameliyat olan ancak hayatını kaybeden Mahmut Çebi olayı davalık oldu. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; yürüyerek hastaneye giren ancak 13 saat süren ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan, bir süre sonra da hayatını kaybeden Çebi hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; ameliyat sırasında Mahmut Çebi'nin nefes alması için akciğerlerine takılması gereken tüp, midesine takıldı.

Mahmut Çebi

 KONU YARGIYA TAŞINDI

İddianın sahibi Ali Çebi, kardeşinin hastanedeki ihmal nedeniyle hayatını kaybettiğini belirterek konuyu yargıya taşıyacaklarını ifade etti. Hukuka güvendiklerini belirten Çebi, hukukun en iyi şekilde tecelli edeceğine inandığını belirtti. 

53 yaşında hayatını kaybeden Mahmut Çebi, evli ve iki çocuk babasıydı.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım