SON DAKİKA

Güncel

Erkek çocuklarını öpüştürdüğü için tutuklanan İzmirli ''Gagabulut''un başı belada

İzmir'de erkek çocuklarını öpüştürdüğü için tutuklanan Gagabulut lakaplı Bulut Altuğ hakkında, bu kez 17 yaşındaki iki kız çocuğunu öpüştürdüğü iddiasıyla dava açıldı.

8 Mayıs 2019 12:16
Erkek çocuklarını öpüştürdüğü için tutuklanan İzmirli ''Gagabulut''un başı belada

İzmir’de geçtiğimiz aylarda sahilde oturan çocuklara para verip öpüştüren, bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşan ve çıktığı mahkemece tutuklanan “Gagabulut” lakaplı Bulut Altuğ, bu kez başka bir cezayla karşı karşıya...  

Alsancak’ta 17 yaşındaki kız çocuklarını birbiriyle öpüştürdüğü iddiasıyla hakkında yeniden dava açılan Gagabulut ifadesinde çocukları zorla öpüştürmediğini, çocukların kendi isteğiyle öpüştüğünü ifade etti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı da davaya katılma talebinde bulundu. Mahkeme, talebi kabul ederken duruşmayı ileri bir tarihe erteledi. 

GAGABULUT NE YAPMIŞTI 

"Gagabulut" lakaplı Bulut Altuğ, İzmir Kordon Boyu'nda erkek çocuklarını para karşılığında öpüştürmüş ve bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Konuyla ilgili İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmış ve Bulut Altuğ evinde gözaltına alınmıştı. Altuğ, ifadesinin alınmasının ardından tutuklanmış, paylaştığı videolara da erişim yasağı konulmuştu.

  • YAZAR: YASEMİN ÇELİK

    1989 Balıkesir doğumlu Yasemin Çelik, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu ve çeşitli basın organlarında görev aldı. İnternet medyası ile tanışarak muhtelif haber sitelerinde içerik editörlüğü, magazin haberleri şefliği, sosyal medya şefliği gibi görevlerde bulunan Yasemin Çelik, Sondakikaizmir.com editör kadrosunda çalışıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım