SON DAKİKA

İzmir

İzmir Bayraklı'da oğlu tarafından boğularak öldürülen kadın toprağa verildi

İzmir Bayraklı'da psikolojik problemleri olduğu iddia edilen oğlu tarafından boğularak öldürülen kadın, toprağa verildi.

23 Mayıs 2019 23:05
İzmir Bayraklı'da oğlu tarafından boğularak öldürülen kadın toprağa verildi

Son dakika İzmir... İzmir'in Bayraklı ilçesinde oğlu tarafından boğularak öldürülen 79 yaşındaki Sevdiye Tosun, Kuşadası'nda toprağa verildi.

Emniyet güçlerinin belirlemelerine göre; Rıza Tosun'un cinayetten önce çok sayıda ilaç içmiş ve kabloyla kendisini asmaya çalışmıştı. Bileklerini kesen Rıza Tosun'u, kendisini asmaya çalıştığı kablo da taşımamıştı. Bir süredir işsiz olması nedeniyle psikolojisinin bozuk olduğu ve ilaç kullandığı iddia edilen 47 yaşındaki Rıza Tosun, daha sonra annesini boğarak öldürmüştü. 

Cinayet sonrası Sevdiye Tosun'un cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken kızı, annesinin mezarının Kuşadası'nda toprağa verilmesini istedi. Sevdiye Tosun'un yakınları cenaze töreninde gözyaşlarını tutamazken kılınan cenaze namazı sonrası Sevdiye Tosun defnedildi.

Kaynak: İHA

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım