SON DAKİKA

İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı yarın başlıyor, 3 gün sürecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvurular Pazartesi günü itibarıyla başlayacak, Çarşamba günü 18.00'de sona erecek.

10 Kasım 2019 14:30
İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı yarın başlıyor, 3 gün sürecek

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN'ın personel alımı için ilan verildi. Bugüne dek binlerce kişinin ekmek kapısı haline gelen ESHOT şoförlüğü için yeniden alım yapılacak. Toplamda otuz yedi personel, şirket bünyesine alınacak. Başvurular, yarın sabah 08.00 itibarıyla başlayacak ve Çarşamba günü mesai saatinin bitimiyle sona erecek. Başvuruların, İZELMAN'ın mail adresi personel@izelman.com.tr'ye yapılacak. Başvuru sürecinin sona ermesinin ardından değerlendirme süreci başlayacak ve uygun görülen kişilerle görüşmeler başlayacak. Bu süreçte herhangi bir problem yaşanmaması durumunda personeller kısa süre içinde işe başlayacak.

İş ilanına başvuracak kişinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve 40 yaşının altında olması gerekiyor. En az ilköğretim mezunu olmak ve askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf olmak gibi şartlar da bulunuyor.

İlanla ilgili detaylar şu şekilde:

 

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım