SON DAKİKA

İzmir

İzmir'de FETÖ operasyonu! 51 kişi hakkında gözaltı kararı

İzmir merkezli 11 ilde başlatılan operasyon kapsamında 51 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

8 Ekim 2019 11:19
İzmir'de FETÖ operasyonu! 51 kişi hakkında gözaltı kararı

İzmir'de FETÖ operasyonu! İzmir merkezli olmak üzere 11 ilde başlatılan çalışmalar kapsamında, FETÖ/PDY'nin kriptolu haberleşme aracı ByLock'u kullandığı tespit edilen kişilere yönelik operasyon düzenlendi. Aralarında avukat, öğretim görevlisi, polis memuru, imam ve muhasebecinin bulunduğu toplamda 51 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Eş zamanlı başlatılan operasyonda şüphelileri yakalamak için çalışmalar devam ediyor. 

İZMİR FETÖ OPERASYONU

İzmir'de terör örgütü FETÖ'ye yönelik son operasyon, 1 Ekim tarihinde gerçekleşmiş ve toplamda 20 kişi gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan kişiler arasında yargay, üsteğmen, teğmen ve astsubaylar da bulunuyordu.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım