SON DAKİKA

Güncel

İzmir Fuarı'nda Glykeria konseri başlıyor

İzmir Fuarı, 8 Eylül Pazar günü Yunanistan'ın en sevilen sanatçılarından Glykeria'yı ağırlayacak.

7 Eylül 2019 13:17
İzmir Fuarı'nda Glykeria konseri başlıyor

İzmir Fuarı Glykeria konseri başlıyor! 6 Eylül 2019 Cuma günü başlayan İzmir Fuarı, Yunan müziğinin usta isimlerinden Glykeria'yı ağırlayacak. Konserle ilgili tüm detaylar, haberimizde...

GLYKERIA İZMİR FUARI KONSERİ

8 Eylül Pazar günü İzmir Fuarı'nda sahneye çıkacak olan Glykeria, Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı'nda hayranlarıyla buluşacak. Konser, ücretsiz olacak. Fuar'a girmek için ücret ödeyen herkes, konsere katılabilecek. Glykeria, Türk müziğine benzer şarkılarını, bu kez İzmirliler için seslendirecek.

ÜNLÜ İSİMLERLE ÇALIŞTI

66 yaşındaki sanatçı, kariyerine 1987 yılında başladı. Apostolos Kaldaras ile ismini duyuran Glykeria Kotsula, dünyanın birçok ülkesinde konser verdi. Ömer Faruk Tekbilek, George Dalaras, Pachalis Terzis gibi müzisyenlerle çalışan Glykeria, Yunanistan'ın en sevilen müzisyenlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım