SON DAKİKA

İzmir

İzmir Göztepe'de Kosanovic sesleri

2017/2018 sezonunda Göztepe’de oynayan Milos Kosanovic'in transferi konuşuluyor.

13 Haziran 2019 17:41
İzmir Göztepe'de Kosanovic sesleri

İzmir ekibi Göztepe transfer çalışmalarını sürdürüyor. Süper Toto Süper Lig ekibi Göztepe’de devam eden transfer çalışmalarında sürpriz bir futbolcunun adı gündeme geldi. Kadrosunun ciddi oranda değişeceği söylenen İzmir ekibi Göztepe, yerli ve yabancı birçok oyuncuyla irtibat kurdu. Göztepe’ye geleceği konuşulan isimlerden biri de Sırp savunma oyuncusu Milos Kosanovic.

İZMİR EKİBİ GÖZTEPE’DE KOSANOVİC SESLERİ

İHA'nın haberine göre, 2017/2018 Süper Toto Süper Lig sezonunda 1 yıllığına kiralanarak Göztepe forması giyen Sırp savunma oyuncusu Milos Kosanovic Belçika medyasına konuştu. Göztepe’den transfer teklifi geldiğini söyleyen Kosanovic, Birleşik Arap Emirlikleri’nden de transfer teklifleri geldiğini, Türkiye’deki futbol atmosferini çok sevdiğinden dolayı tercihinin Göztepe’den yana olduğunu söyledi.

MİLOS KOSANOVİC 1 YILLIĞINA GELMİŞ, 23 MAÇA ÇIKMIŞTI

2017/2018 Süper Toto Süper Lig sezonunda mücadele veren İzmir ekibi Göztepe, Tamer Tuna’nın isteği üzerine Milos Kosanovic’i 1 yıllığına kiralamıştı. Süper Lig’in 4. Haftasında gelerek antrenmanlara başlayan deneyimli futbolcu Kosanovic 23 maça çıkarak etkili bir oyun ortaya koymuştu.

GÖZTEPE’DE 94. YIL KUTLAMASI VAR

14 Haziran Cuma günü İzmir ekibi Göztepe’nin 94. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutlayacak taraftarlar Güzelyalı sahilinde toplanacak. Meşale şovu yapacak olan Göztepe taraftarına havai fişekler de eşlik edecek.

  • YAZAR: KAAN YILMAZ

    1993 İzmir doğumlu Kaan Yılmaz İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu. İngiltere’de London School of Economics’de Medya ve İletişim kurslarına katılan Kaan Yılmaz, ‘Avrupa Birliği Ülkelerinde Medya Okur Yazarlığı’ sunumuyla panellere katıldı. Kaan Yılmaz Sondakikaizmir.com’da editör olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım