SON DAKİKA

İzmir

İzmir Karşıyaka'da mazgala sıkışan kediyi itfaiye kurtardı

İzmir Karşıyaka Postacılar Mahallesi'nde dün gece yavru kedi mazgala sıkıştı. İtfaiye ekipleri, mazgalı keserek kediyi kurtardı.

25 Mayıs 2019 09:57
İzmir Karşıyaka'da mazgala sıkışan kediyi itfaiye kurtardı

Son dakika İzmir... İzmir'in Karşıyaka ilçesi, Postacılar Mahallesi'nde dün gece saatlerinde yağmur suyu giderine düşerek sıkışan kedi için çevre sakinleri seferber oldu. Kedinin sesleri sonrası mahalleliler itfaiyeyi aradı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kediyi kurtarmak için mazgalları kesme kararı aldı. Kısa süre sonra operasyon gerçekleştiren itfaiye, mazgalları keserek yavru kediyi kurtardı. 

Yavru kedi kurtarıldıktan sonra annesinin yanına bıraktı. İtfaiyenin yavru kediyi kurtardığını gören çevre sakinleri ise sevinçten çığlık attı.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım