SON DAKİKA

İzmir

İzmir Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali başlıyor

İzmir'de 9 Ekim tarihinde Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda Şanlurfa Lezzetleri ve İsot Festivali yapılacak, etkinlik kapsamında 10 bin kişiye çiğköfte ikram edilecek.

7 Ekim 2019 12:18
İzmir Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali başlıyor

İzmir'de 3. Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali başlıyor... İzmir'de faaliyet gösteren Şanlıurfa Federasyonu, 9 Ekim tarihinde Alsancak Gündoğdu Meydanı'nda festival düzenleyecek. Festival kapsamında Şanlıurfa'nın tanıtımı yapılacak ve 10 bin kişiye çiğköfte ikram edilecek. Bunun yanı sıra Urfa Sıra Gecesi de yapılacak. Yetkililerden yapılan açıklamada tüm İzmirliler festivale davet edildi.

İZMİR 3. ŞANLIURFA LEZZETLERİ VE İSOT FESTİVALİ

Şanlıurfa'da ise festival 11-13 Ekim tarihlerinde başlayacak. Birçok etkinliğin yapılması planlanan festivalde, Mahmut Tuncer de sahneye çıkacak. Geçtiğimiz yıl yapılan organizasyon, 29 Eylül Cumartesi günü gerçekleşmiş ve festivale Hülya Koçyiğit katılmıştı. Festivalin bu yıl da büyük coşkuya sahne olması bekleniyor.

İzmir Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali başlıyor
  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım