SON DAKİKA

Güncel

İzmir Torbalı'da seçim kutlaması mehteran takımıyla yapıldı

İzmir Torbalı'da vatandaşlar, Ekrem İmamoğlu'nun zaferini Mehteran Takımı'yla beraber kutladı.

24 Haziran 2019 22:29
İzmir Torbalı'da seçim kutlaması mehteran takımıyla yapıldı

İstanbul'da yapılan seçimleri Ekrem İmamoğlu'nun kazanmasıyla birlikte İzmir'in birçok yerinde zafer kutlaması yapıldı. Çeşme'de halk sokağa dökülürken Balçova, Konak, Narlıdere ve Karşıyaka'da konvoylar oluşturuldu.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; gayri resmi sonuçların açıklanmasıyla birlikte Torbalı'da ikamet eden vatandaşlar da kutlamalara katıldı. Torbalı Belediyesi önünde toplanan vatandaşlar, "Başkan Ekrem İmamoğlu" sloganı attı. Ellerindeki parti ve Türk Bayraklarıyla kutlamalara katılan vatandaşlara Torbalı Belediyesi de sürpriz yaptı. Torbalı Belediyesi'nin Mehteran Takımı, İmamoğlu için şarkılar söyledi.

Öte yandan Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, seçim günü İstanbul'da Ataşehir'de görevlendirildi.

İzmir Torbalı Ekrem İmamoğlu kutlaması

İSTANBUL'DA SEÇİM 9 PUANLIK FARKLA BİTTİ

İstanbul'da yapılan seçimlerde Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu, Binali Yıldırım'ı 9 puanlık farkla geçmişti. İmamoğlu oyların yüzde 54,21'ini, Yıldırım ise oyların yüzde 44,99'unu almıştı.

Bunun yanı sıra Saadet Partisi adayı Necdet Gökçınar yüzde 0,55'te Vatan Partisi adayı Mustafa İlker Yücel ise yüzde 0,17 oyda kalmıştı.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım