SON DAKİKA

Eğitim

İzmir Menderes’te kitap seferberliği

İzmir Menderes’te Başkan Mustafa Kayalar’a gelen kitap sayısı 5 bini geçti.

6 Haziran 2019 13:51
İzmir Menderes’te kitap seferberliği

Son Dakika İzmir... Yüksek oy oranıyla Menderes Belediye Başkanı olan Mustafa Kayalar, tebrik için gelenlerden çiçek yerine kitap getirmelerini istemişti. Başkan Mustafa Kayalar’ın çağrısını duyan vatandaşlar tebrik ziyaretine çiçek yerine kitaplarla geldi. Belediyede şu ana kadar toplanan kitap sayısı 5 bini geçti.

MENDERES BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KAYALAR’DAN TEŞEKKÜR

Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar’a tebrik için gelenlerin getirdiği kitaplar başkanın makam odasında duruyor. Kitap köşesinde toplanan kitaplar hafta sonları ise Menderes Belediye Kütüphanesine götürülüyor. Kitaplar için Menderes halkına teşekkür eden Başkan Mustafa Kayalar, ziyarete gelenlerin kitap hediyelerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Her gün yüzlerce kitap geldiğini ifade eden Başkan Kayalar, gelen kitapların kütüphanede kayıt altına girdiğini söyledi.

İzmir Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

MENDERES SOKAK KÜTÜPHANESİ KURULUYOR

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde, vaatleri arasında Menderes’e sokak kütüphanesi kurmak olduğunu söyleyen Başkan Mustafa Kayalar, Menderes Sokak Kütüphanesi’nin, hediye olarak gelen kitaplardan oluşacağını sözlerine ekledi.

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 Sivas doğumlu Adem Erdoğan gazeteciliğe alaylı olarak başladı ve ilk yerel gazetesini 2010 yılında kurdu. 2012 yılında Türkiye'nin önde gelen bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alan Adem Erdoğan, 5 yıl süreyle ulusal haber siteleri, kültür-sanat, kadın, sinema, yerel ve sektörel sitelerin ‘İçerik Yöneticiliği’nde, 'Editör, Sosyal Medya ve Hukuk İşleri Yöneticisi' olarak çalıştı. Muhtelif dergilerde şiirleri de yayınlanan Adem Erdoğan'ın yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar da var. Bir Edebiyat Dergisi'nin Yayın Koordinatörlüğü görevini gönüllü olarak yürüten Adem Erdoğan, edebiyatı ve haberi hayatının önemli bir parçası olarak görüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım