SON DAKİKA

İzmir

Necati ve Saykolar İzmir konser etkinliği 11 Ekim’de Bios’da

Rock müzik grubu Necati ve Saykolar, 11 Ekim Cumartesi günü, saat 22.00’de, Konak Alsancak’da bulunan Bios Bar’da sahne alacak.

9 Ekim 2019 20:45
Necati ve Saykolar İzmir konser etkinliği 11 Ekim’de Bios’da

İzmir Bios Bar Alsancak’da Necati ve Saykolar konseri yapılacak. 11 Ekim 2019 Cumartesi günü, saat 22.00’de sahneye çıkacak olan Rock müzik grubu, İzmirli hayranları ile buluşacak. Necati ve Saykolar konser biletleri satışa sunuldu.

NECATİ VE SAYKOLAR KONSER BİLET FİYATI

2010 yılında kurulan Necati ve Saykolar, vokalist ve sazcı Necati Karadayı, gitarist Alper Kayman, bas gitarist Barış Şanlısoy ve baterist Serhat Ergür’den oluşuyor. Rock müzik yapan grup, 11 Ekim’de İzmir Konak’ta bulunan Bios Bar Alsancak’da sahne alacak. Necati ve Saykolar konser bilet fiyatı ise 45 TL olarak satışa sunuldu. 18 yaş sınırının olduğu etkinlik ayakta izlenecek.

NECATİ VE SAYKOLAR KONSERİ NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Konser adı: Necati ve Saykolar İzmir Konseri
  • Konser tarihi ve saati: 11 Ekim 2019 Cumartesi / 22.00
  • Konser yeri: Alsancak Bios Bar / Konak
  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım