SON DAKİKA

İzmir

Şeyma Subaşı, İzmir Çeşme'de girmek istediği mekana alınmadı

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, İzmir Çeşme'de girmek istediği mekana alınmayınca hayatının şokunu yaşadı.

8 Haziran 2019 13:58
Şeyma Subaşı, İzmir Çeşme'de girmek istediği mekana alınmadı

Son dakika İzmir... Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz aylarda boşanan ve İtalyan sevgilisiyle görüntülenen Şeyma Subaşı, Çeşme tatilinde beklemediği bir durumla karşı karşıya kaldı. 

Yeni Asır Gazetesi'nin haberine göre; gündüz partisine katılmak için bir mekana giden Subaşı, içeriye alınmadı. Mekana neden alınmadığını soran ve 20 dakika boyunca bekleyen  Şeyma Subaşı, mekanın sahibiyle eskiden aşk yaşadığı ortaya çıktı. İddiaya göre mekanın sahibinin şimdiki nişanlısı, Şeyma Subaşı'nın içeriye alınmamasını istedi. 

Şeyma Subaşı, olayı öğrendikten sonra arabasına binerek mekanın önünden ayrıldı. 

ACUN İLE ŞEYMA BERABER GÖRÜNTÜLENMİŞTİ 

2 gün önce eski eşi Acun Ilıcalı ile görüntülenen Şeyma Subaşı, eğlenceli halleriyle dikkat çekmişti. Çift, geçtiğimiz yıl İstanbul'da ayrılık kararı almış ve gittikleri adliyede 10 dakikada boşanmışlardı. 

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

1990 Samsun doğumlu olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı. Kariyerinin en önemli olayı olan bu yarışma, üniversite hayatına da yön verdi. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı'ndan mezun oldu. Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var mısın Yok musun" programına katıldıktan sonra ünlü televizyoncuyla yakınlaştı. 2013 yılında çocukları oldu ve 2017 yılında evlendiler. Acun Ilıcalı ile yakınlaşmasının ardından Instagram fenomeni haline gelen Şeyma Subaşı, 2018 yılında Acun Ilıcalı ile boşandı.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım