SON DAKİKA

Sinema

Sondakikaizmir.com’u Bundle’dan takip edebilirsiniz

Sondakikaizmir.com Türkiye'nin sevilen uygulaması Bundle’da.

31 Ocak 2019 22:05
Sondakikaizmir.com’u Bundle’dan takip edebilirsiniz

Sondakikaizmir.com sitemiz geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başladı. İzmir’de gündemi ve tüm gelişmeleri aktaracağımız internet sitemiz kopya içerikten tamamen uzak, özgün haber anlayışıyla yayın hayatına devam edecek. Teknolojiyi de yakından takip eden Sondakikaizmir.com web sitemiz Türkiye’nin en sevilen haber uygulamalarından olan Bundle’da yerini aldı.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ HABER UYGULAMASI BUNDLE

Yenilenen ve her zaman kullanıcı deneyimini ön planda tutan Bundle uygulaması, dünyanın her yerinden sağladığı haber ağı ve 12 binden fazla yayıncı içeriğini kullanıcılarına sunuyor. Uygulamayı kullananlar istedikleri haber kaynaklarını seçerek kişisel bir haber akışı oluşturuyorlar. Son dakika gelişmelerini de aktaran Bundle uygulaması gündem, spor, eğlence, köşe yazarları gibi 22 kategoride, Türkiye’deki tüm haber kaynaklarını kullanıcılarının ilgisine sunuyor. Günde onbinlerce içeriği kullanıcılarına ulaştıran Bundle uygulaması tamamı Türk olan bir ekip tarafından yapıldı. Sevilen uygulama, Türkiye dışındaki ülkelerden de çok sayıda kişi tarafından kullanılıyor. Bundle, Play Store tarafından 2018’de “en iyi haber uygulaması” seçildi.

SONDAKİKAİZMİR.COM’U BUNDLE’DAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

Sondakikaizmir.com haber sitemizi sosyal medya hesaplarımızın dışında Bundle uygulamasından da takip edebilirsiniz. Bundle uygulamasını indirdikten sonra Kaynak Ekle bölümünde bulunan Yerel Haberler kısmından ya da arama kısmından Sondakika İzmir adını aratarak bizi takip listenize ekleyebilirsiniz.

Sondakikaizmir.com haber sitemizde yer alan tüm haberleri kullanıcılarına ulaştıran Bundle uygulamasının yeni versiyonunu App Store ve Google Play’de bulabilirsiniz.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım