SON DAKİKA

İzmir

Ufuk Beydemir İzmir Optimum’da konser verdi

İzmir’e gelerek Optimum Bahçe Konserleri’nde sahne alan sanatçı Ufuk Beydemir, “Ay Tenli Kadın” şarkısını İzmirli hayranları için söyledi.

28 Temmuz 2019 21:54
Ufuk Beydemir İzmir Optimum’da konser verdi

“Ay Tenli Kadın” parçası ile meşhur olan Ufuk Beydemir, İzmir Optimum tarafından düzenlenen Bahçe Konserleri’nde sahneye çıktı. Sevilen şarkılarını İzmirliler için seslendiren sanatçı, sokakta şarkı söyleyen birini videoya alması hakkındaki reklam iddialarını yanıtladı ve ikinci albüm için çalışmalara başladığını söyledi.

AY TENLİ KADIN’I SÖYLEDİ

İhlas Haber Ajansı’ndan alınan bilgiye göre, İzmir Optimum’da Ufuk Beydemir konser verdi. Optimum Bahçe Konserleri adıyla, yaz döneminde hafta sonları yapılan etkinliklere, her hafta tanınmış bir sanatçı geliyor. Düzenlenen etkinlikte sevenleri ile buluşan Beydemir, “Ay Tenli Kadın” şarkısıyla kısa sürede ünlenmiş ve sosyal medyada en çok konuşulan isimlerin arasına girmişti. Optimum konserinde müzik severlere unutulmaz anlar yaşatan Beydemir’e, popüler şarkılarını söylerken seyirciler de eşlik etti. Konser başlamadan önce gazetecilerle buluşan Ufuk Beydemir, müzik çalışmaları hakkında bilgi verdi. Keyif aldıkları yoğun bir sürecin içinde olduklarını, bu yüzden uzun zamandır İzmir’e gelemediğini söyleyen Beydemir, İzmirli hayranlarından çok fazla mesaj aldığını, şimdi ise burada olmaktan dolayı mutlu olduğu dile getirdi. Yeni bir albüm çıkaracağı bilgisini de paylaşan Beydemir, çalışmalara başladıklarını, önümüzdeki yılın ilk aylarında albümün hazır olacağını kaydetti.

UFUK BEYDEMİR İDDİALARI YANITLADI

Ufuk Beydemir, kendi şarkısını söyleyen bir sokak sanatçısı ile çektiği videoyu sosyal medyada yayınlaması hakkında da açıklamalarda bulundu. Görüntülerin reklam olduğu yönünde eleştiriler olduğunu kaydeden Beydemir, bir yerde yürüdüğü esnada şarkısını duyduğunu, sesin olduğu yere giderken video kaydı yaptığını söyledi. Sosyal medyada çok konuşulan videonun bu ölçüde popüler olacağını tahmin etmediğini söyleyen Beydemir, videonun bir reklamın parçası olduğu iddialarına şaşırdığını, böyle bir durumu planlamadığını söyledi. Doğal ve içten olan videoyu insanların çok sevdiğini kaydeden Beydemir, videonun insanlarda güzel duygular uyandırdığını ifade etti. İzmir Optimum tarafından düzenlenen Bahçe Konserleri’nin hafta sonları Can Bonomo, İrem Derici, Aleyna Tilki ve Merve Özbey’le devam edeceği bilgisi paylaşıldı.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım