SON DAKİKA

İzmir

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, Torbalı'da konser verecek

Torbalı Belediyesi'nin düzenlediği 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Simge Sağın, Torbalı'da sahne alacak.

15 Mayıs 2019 14:16
Ünlü şarkıcı Simge Sağın, Torbalı'da konser verecek

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri tüm Türkiye'de kutlanırken Torbalı'da da aynı coşku yaşanacak. Ünlü şarkıcı Simge Sağın, Torbalı'da sahneye çıkacak. Peki Simge Sağın Torba konseri ne zaman, saat kaçta? İşte detaylar...

SİMGE SAĞIN TORBALI KONSERİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA

Torbalı Yedi Eylül Stadı’nda gerçekleşecek olan konser, 17 Mayıs 2019 Cuma günü yapılacak. Konser, saat 21.00’de başlayacak. Konser ücretsiz olacak. Torbalı Belediye Başkanı, yapılacak etkinliklere Torbalılı vatandaşları davet etti.

Simge Sağın Torbalı

TORBALI YEDİ EYLÜL STADI NEREDE?

Torbalı Yedi Eylül Stadı, Muratbey Mahallesi, 3589 Sokak'ta yer almaktadır.

SİMGE SAĞIN KİMDİR

1981 İstanbul doğumlu olan Simge Sağın, küçük yaşta müziğe olan yeteneğini fark etmiş ve kariyerini bu çizgide ilerletmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde ses eğitimi bölümünde eğitim gören Simge Sağın, Gülşen, Yaşar ve Serdar Ortaç’la birlikte çalışmıştır. Büyük bir hayran kitlesine ulaşan Simge Sağın’ın albümleri şu şekilde:

Albümleri : 

  • 2011 - Yeni Çıktı 
  • 2014 - Bip Bip 
  • 2015 - Miş Miş 
  • 2015 - Yankı 
  • 2016 - Kamera 
  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım