Agroexpo İzmir Fuarı nerede Fuar İzmir nerede ulaşım bilgileri yol tarifi Fuar İzmir’e nasıl gidilir?

Her yıl Agroexpo Fuarı’nın yapıldığı Fuar İzmir’in nerede olduğu, ulaşım detayları ile Fuar İzmir’e nasıl gidildiği soruları yanıt buldu.

İzmir 24.06.2021, 21:17 24.06.2021, 13:39
Agroexpo İzmir Fuarı nerede Fuar İzmir nerede ulaşım bilgileri yol tarifi Fuar İzmir’e nasıl gidilir?

Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı her yıl İzmir’de geniş katılımla düzenlenmeye devam ediyor. Her yılın ilk aylarında düzenlenen Agroexpo İzmir Fuarı’nın nerede yapıldığı ve fuar alanına nasıl gidildiği sorularının yanıtı aranıyor. Agroexpo İzmir Fuarı nerede? Fuar İzmir nerede, ulaşım bilgileri, yol tarifi, Fuar İzmir’e nasıl gidilir? Sorularının cevabı aranıyor. Gaziemir Uluslararası Fuar Alanı adıyla da bilinen Fuar İzmir’de Agroexpo Fuarı düzenlenmeye devam ediyor.

Orion Fuarcılık tarafından düzenlenen Agroexpo İzmir Fuarı 110.000m² kapalı ve 337.000m² toplam alanda yapılıyor. Yılda 1 kez düzenlenen fuar Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise dördüncü büyük tarım fuarı olarak biliniyor. Dünyanın farklı coğrafyalarından geniş katılımla düzenlenen Agroexpo İzmir Fuarı’nın düzenlediği fuar alanıyla ilgili detaylar ortaya çıktı.

FUAR İZMİR NEREDE, ULAŞIM BİLGİLERİ NEDİR?

Her yıl ülke çapında, dünyanın farklı ülkelerinden de misafirlerin ağırlandığı ulusal ve uluslararası fuarların düzenlendiği Fuar İzmir Gaziemir ilçesindedir. Tam adresi Zafer Mahallesi, 840 Sokak, Fuar Alanı No: 2 Gaziemir / İzmir olan Fuar İzmir’in ulaşım bilgileri de çok kolay. Adnan Menderes Havaalanına 8 kilometre mesafede bulunan Fuar İzmir, çevre yoluna yakınlığı ile şehir trafiğine girilmeden ulaşım kolaylığı sağlıyor.

FUAR İZMİR’E NASIL GİDİLİR, YOL TARİFİ NEDİR?

Önemli fuarların ve etkinliklerin düzenlendiği Fuar İzmir’e özel araçla ve toplu taşıma araçları ile gidilebilir. Fuar İzmir’e metro ve otobüs seferleri yoğun olarak yapılıyor. Şehir içi otobüsler de fuar alanının içine kadar hizmet veriyor. Diğer taraftan fuar dönemlerinde, fuarı organize eden firmalar merkez noktalarından Fuar İzmir’e servis kaldırıyor.

FUAR İZMİR’E NASIL GİDİLİR, YOL TARİFİ NEDİR?

Yorumlar (0)