Goethe institut İzmir nerede adres bilgisi, iletişim bilgileri telefon, kütüphane çalışma saatleri

Almanya’nın tüm dünyada faaliyet gösteren kültür enstitüsü olan Goethe institut İzmir kuruluşunun nerede olduğu ve adres, iletişim bilgileri ortaya çıktı.

İzmir 18.06.2020, 14:48 02.06.2021, 20:56
Goethe institut İzmir nerede adres bilgisi, iletişim bilgileri telefon, kütüphane çalışma saatleri

Almancanın yurtdışında öğrenilmesini teşvik eden ve Almanca kursları veren Goethe Institut İzmir, uluslararası kültürel işbirliği çalışmalarına katkıda bulunuyor. Goethe Institut İzmir’in hangi adreste olduğunu, kütüphane çalışma saatlerini ve iletişim bilgilerini merak eden İzmirliler, Goethe institut İzmir nerede? Goethe institut İzmir iletişim bilgileri nedir? Sorularının cevabını arıyor. Türkiye’de bulunan Goethe-Institut'lar ülkemizdeki partnerleri ile birlikte çeşitli kültürel etkinlikler düzenliyor ve her konuda çalışan sanatçılar arasında kültürlerarası değişimi de destekliyor. İzmir’in yanı sıra İstanbul ve Ankara’da da kurulan Goethe-Institut'lar özellikle ülkemizdeki azınlıklarla ilgili kültürel çalışmalar yapıyor. Dil kursları ve eğitim programları ile öne çıkan Goethe Institut kuruluşunun merak edilen adres ve iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

GOETHE INSTITUT İZMİR NEREDE?

Goethe institut İzmir Konak ilçesi Göztepe semtinde bulunuyor. Mithatpaşa Caddesi, No: 907/2 Göztepe Konak adresinde bulunan Goethe institut İzmir kuruluşuna toplu taşıma araçları olan otobüs, metro ve tramvay ile kolaylıkla gidilebiliyor.

GOETHE INSTITUT İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Telefon: (232) 489 56 87
  • Fax: (232) 425 14 14
  • Mail adresi: Info-izmir@goethe.de

GOETHE INSTITUT İZMİR KÜTÜPHANE ÇALIŞMA SAATLERİ

  • Pazartesi-Perşembe: 10.00 - 18.00
  • Cuma-Cumartesi: 10.00 - 14.00
  • Tam: 40 TL
  • Öğrenci: 30 TL
Yorumlar (0)