İzmir en iyi hurdacılar, İzmir’de en iyi hurda firmaları belli oldu, İzmir hurdacı 2020 detayı

İzmir’de geri dönüşüm işi yapan en iyi hurda firmaları ve hurdacıların detayları ortaya çıktı. Her türlü hurda malzemeyi alan hurdacıların adları ve ilçeleri belli oldu.

İzmir 12.06.2020, 22:02 15.06.2020, 19:40
İzmir en iyi hurdacılar, İzmir’de en iyi hurda firmaları belli oldu, İzmir hurdacı 2020 detayı

İzmir’de hurdacılık yapan kişi ve firmalar demirden kabloya, plastikten bakıra, kağıttan ahşaba ve beyaz eşyaya kadar geniş bir yelpazede hurda alımı gerçekleştiriyor. Her türlü hurdayı toplayan ve geri dönüşüme önemli bir katkı sağlayan İzmir hurdacı esnafı, hurda alım ve satım işlerini 7 gün 24 saat esasına göre yapıyor. İzmir en iyi hurdacılar kim? İzmir’de en iyi hurda firmaları hangileri? Sorularına yanıt arayan vatandaşlar için İzmir’deki hurdacıları, hurda firmalarını derledik. Evlerden iş yerlerine, otellerden fabrikalara, hurda neredeyse oraya giden ve peşin ödeme esasına göre çalışan İzmir hurdacıları, bakır, sarı alüminyum, çinko, bronz, kurşun ve kalay gibi çeşitli metallerden yapılmış ve hurdaya dönüşmüş her türlü malzemeyi alıyor. Ayrıca yıkım ve söküm işleri de yapan İzmir hurdacıları, İzmir’de ve tüm ilçelerinde hurda alımı yaptıklarını çeşitli internet mecraları ve reklam kanalları aracılığı ile duyurmaya çalışıyor. İzmir’in Karşıyaka ilçesinden Bornova ilçesine, Karabağlar’dan Buca’ya, birçok ilçede hurda alanları kuran ve profesyonel olarak hurdacılık yapan kişiler, geri dönüşüme girebilecek her türlü malzemeyi almak için İzmirlilerden haber bekliyor.

İZMİR EN İYİ HURDACILAR 2020

İzmir en iyi hurdacılar 2020 içeriğinde İzmir’de faaliyet gösteren pek çok hurdacıya yer verilebilir. İzmir’in Buca ilçesinde faaliyet yürüten Mekame Hurdacılık, beyaz eşyadan plastiğe her türlü hurda alım-satım işlerini yapıyor ve ayrıca fabrika sökümü, sanayi makineleri alım satımı hizmeti de veriyor. İzmir’de hurdacılık yapan bir diğer firma ise Bornova ilçesinde bulunan Han Hurdacılık işletmesidir. İzmir’in her yerinde, evlerden, iş yerlerinden, ofis ve depolardan hurdaların alınabileceğini duyuran Han Hurdacılık yetkilileri, İzmirliler için atıkların çöp değil gelir olmasını istiyor. İzmir’de hurdacılık yapan firmalardan bir diğeri ise Seltaş Metal firmasıdır. Her türlü değerli metalin alımını yapan firmanın merkezi Bornova ilçesinde bulunuyor ve tüm İzmir’de faaliyet yürütüyor. Bornova ilçesinde ayrıca Yeşiltaylar Metal adlı hurda firması da faaliyet gösteriyor.

İzmir en iyi hurdacılar 2020

İZMİR’DE EN İYİ HURDA FİRMALARI VE HURDACILAR 2020

  • Ruhullah Temur / Buca
  • Mustafa Filiz / Menderes
  • Mustafa Murat Daşdelen / Bornova
  • Burak Bozdağ / Karabağlar
  • Erhan Yabalak / Karşıyaka
  • Ünsan Geri Dönüşüm Hurdacılık / Menemen

İzmir en iyi hurdacılar 2020

Yorumlar (0)
12°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 23 Ocak 2021
İmsak 06:51
Güneş 08:17
Öğle 13:28
İkindi 16:07
Akşam 18:30
Yatsı 19:50