İzmir İzdeniz personel alımı 2021 iş ilanları İzdeniz işçi alımı 2 kişi alınacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdeniz personel alımı iş ilanları 2021 İzdeniz işçi alımı detayları İŞKUR tarafından duyuruldu.

İzmir 20.09.2021, 14:54
İzmir İzdeniz personel alımı 2021 iş ilanları İzdeniz işçi alımı 2 kişi alınacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzdeniz personel alımı 2021 iş ilanları detayları ortaya çıktı. İzdeniz’e 2 gişe personeli alınacak. İzdeniz A.Ş. İzmir Deniz İşletmeciliği Nakliye ve Turizm Tic. A.Ş. tarafından İŞKUR üzerinden yapılan duyuruda daimi olarak istihdam edilecek 2 gişe personeli için son başvuru tarihi 22 Eylül 2021 Çarşamba olacak. Başvurular sadece internet sitesi üzerinden CV Bankasına online başvuru şeklinde kabul edilecek. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu özellikle belirtmesi gerekiyor.

İzmir İzdeniz işçi alımı ayrıntısına göre başvurular izdenizcv@izdeniz.com.tr mail adresine yapılacak. Gişe personeli olmak için başvuru yapan adaylar arasından sadece uygun görülenlere dönüş sağlanacak. Müracaat koşulları arasında erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, en az yüksekokul mezunu olmak, adli sicil kaydının bulunmaması ve 35 yaşını aşmamış olmak şartları var.

İzmir İzdeniz personel alımı 2021 iş ilanları İzdeniz işçi alımı

  • 2 gişe personeli
  • Son başvuru: 22 Eylül 2021
  • Başvuru maili: izdenizcv@izdeniz.com.tr

izmir büyükşehir belediyesi personel alımı 2021 iş ilanları

Yorumlar (1)
Fatih Güney 6 ay önce
Palamarciyim