İzmir’de LGS sınavı yapılacak tüm okullar dezenfekte ediliyor

İzmir’de Liselere Geçiş Sistemi sınavının yapılacağı tüm okullarda dezenfeksiyon işlemleri büyükşehir ve ilçe belediyeleri tarafından yapılıyor.

İzmir 18.06.2020, 19:12
İzmir’de LGS sınavı yapılacak tüm okullar dezenfekte ediliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavının öncesinde okullarda dezenfeksiyon çalışmaları yapıyor. Salgın önlemleri kapsamında İzmir’in tüm okullarında dezenfeksiyon çalışmaları yapmak için kolları sıvayan büyükşehir ve ilçe belediyeleri yetkilileri, Konak’tan Kiraz’a, Çeşme’den Bergama’ya, Karşıyaka’dan Kemalpaşa’ya İzmir’in sınav yapılacak tüm okullarının dezenfeksiyon çalışmalarını yapıyor.

İZMİR’DEKİ OKULLAR LGS SINAVINA HAZIR

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleri daha kapsamlı ve titiz bir çalışma yürütüyor. İzmir’in 30 ilçesinde sınav için belirlenen okullara giden temizlik ekipleri, okulların her yerini dezenfekte ediyor. Bugün itibari ile 500 okulda dezenfeksiyon çalışmalarını tamamlayan büyükşehir ekipleri, sınav gününe kadar İzmir’deki tüm okulları dezenfekte etmiş olacak.

Yorumlar (0)
açık
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:30
Güneş 07:56
Öğle 13:03
İkindi 15:38
Akşam 18:01
Yatsı 19:21