İzmirli Hanife Gürdal’ın pozları tartışılmaya devam ediyor

İzdivaç programlarının İzmirli gelin adayı Hanife Gürdal, başörtüsünü çıkardıktan sonra verdiği cesur pozlarına devam ediyor.

İzmir 02.10.2019, 17:31 02.10.2019, 17:31
İzmirli Hanife Gürdal’ın pozları tartışılmaya devam ediyor

Adını evlilik programlarıyla duyuran ve daha sonra başörtüsünü çıkaran İzmir Torbalı doğumlu Hanife Gürdal, cesur pozlara devam ediyor. Sosyal medyada Hanife Gürdal’ın iç çamaşırı görünen pozlarını görenler Gürdal’a tepki gösterdi.

HANİFE GÜRDAL’IN POZUNDA SÜTYENİ GÖRÜNÜYOR

Bir dönem evlendirme programlarında görünen, daha sonra başörtüsünü çıkarması ve pozlarıyla gündemde kalmayı başaran Hanige Gürdal, geçtiğimiz haftalarda da bikinili bir poz paylaşmış ve takipçilerinden tepkiler yağmıştı. Gürdal yeni pozuyla da tartışmaların odağında oldu. Hanife Gürdal’ın sütyeninin göründüğü fotoğrafı eleştirilen sosyal medya kullanıcıları, Gürdal’ın gittikçe saçmaladığını ve kapalıyken daha güzel olduğunu yazdı. Bir başka yorumcu ise Gürdal’a açılım sürecinin devam edip etmeyeceğini sordu.

Hanife Gürdal

TAKİPÇİLERİ HANİFE GÜRDAL’I ELEŞTİRDİ

İzmirli Hanife Gürdal’ın pozuna bakarak, yakında alkole başlayacağını da tahmin edenler, Gürdal’ın para için bu duruma düştüğünü ve evlenmesi gerektiğini de yorum olarak yazdı. Daha önce de bikinili pozuyla gündeme gelen Gürdal, kendisini eleştirenlere, tenhada yaptıklarını toplumda kınamamaları gerektiği yorumuyla cevaplamıştı.

Hanife Gürdal

HANİFE GÜRDAL’A YAZILAN YORUMLAR

İzmirli gelin adayı Hanife olarak tanınan ve izdivaç programlarında uzun süre boy gösteren Hanife Gürdal, iç çamaşırının göründüğü pozuyla yeniden gündeme geldi. Başörtüsünü çıkarmasının ardından destek gördüğü kadar eleştirilerin de odağında olan Gürdal, takipçilerini şaşırtmayı sürdürüyor. Hanife’nin izdivaç programında kapalı ve türbanlı olduğunu söyleyen bir takipçisi, Gürdal’ın yeni pozunda içinin de göründüğünü söyleyerek ‘Tövbeler olsun’ yazdı. Hanife Gürdal’ın sütyeninin göründüğünü yazan bir başka takipçisi ise Gürdal’a ‘ne biçim insansın sen’ yorumunda bulundu.

Hanife Gürdal

İZMİRLİ HANİFE GÜRDAL 1995 DOĞUMLU

İzmir Torbalı’da 1995 yılında doğan Hanife Gürdal’ın 3 kardeşi var. Lise mezunu olan Gürdal, ülke gündemine, katıldığı izdivaç programıyla girmişti. Uzun süre ilgi odağı olan ve evlilik programının bitmesinin ardından başörtüsünü çıkaran Gürdal, sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Sosyal medyada 538 bin takip takipçisi olan Hanife Gürdal, magazin gündeminde kalmayı sürdürüyor.

Hanife Gürdal
Hanife Gürdal
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?