Narlıdere Deniz Festivali’nde deniz temizliği yapıldı

İzmir Narlıdere Belediyesi organize edilen Narlıdere Deniz Festivali’nin ikinci gününde Sahilevleri’nde kıyı ve deniz temizliği yapıldı.

İzmir 07.09.2019, 20:19 07.09.2019, 20:20
Narlıdere Deniz Festivali’nde deniz temizliği yapıldı

İzmir’in Narlıdere ilçesinde bu yıl ilk kez düzenlenen Narlıdere Deniz Festivali ikinci gün etkinlikleri ile devam ediyor. Narlıdere Belediyesi tarafından düzenlenen festivalde Sahilevleri bölgesinde deniz ve kıyı temizliği yapıldı. Gönüllü dalgıçlar Balıkçı Barınağı’ndan denize daldı ve deniz temizliği yaptı.

NARLIDERE DENİZ FESTİVALİ DEVAM EDİYOR

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in de katıldığı Narlıdere Deniz Festivali deniz ve kıyı temizliği etkinliğine, STK’lardan temsilciler ve çok sayıda Narlıdereli vatandaş da katıldı. Gönüllü dalgıçların deniz temizliği yaptığı etkinlikte, Başkan Engin ve beraberindekiler de kıyı temizliği yaptı.

Narlıdere Deniz Festivali 2. Gün

9 EYLÜL KURTULUŞ KUPASI YARIŞLARI YAPILACAK

Denizlerin ve çevrenin temiz kalması için mücadeleyi sürdüreceklerini kaydeden Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Narlıdere Deniz Festivali’nin bir farkındalık festivali olduğunu, deniz ve çevre temizliğine dikkat çekmek istediklerini ve bu konularda bir ses vermeye gayret ettiklerini dile getirdi. Amaçlarının, daha temiz ve yaşanılabilir bir dünyayı herkese göstermek olduğunu kaydeden Başkan Engin, temizlik etkinliğine katılan Narlıderelilere teşekkür ettiğini dile getirdi. Narlıdere Deniz Festivali’nde 9 Eylül Kurtuluş Kupası Yelken Yarışları da yapılacak.

Yorumlar (0)
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
Namaz Vakti 21 Ocak 2020
İmsak 06:52
Güneş 08:18
Öğle 13:28
İkindi 16:05
Akşam 18:28
Yatsı 19:48