Sunucu Oylum Talu aslen nereli, eşi kimdir, çocuğu var mı, burcu ne, yaşı ve boyu kaç?

İzmirli sunucu Oylum Talu'nun hayatını ve kim olduğunu, sondakikaizmir.com'dan öğrenebilirsiniz...

İzmir 27.06.2021, 15:46 27.06.2021, 11:52
Sunucu Oylum Talu aslen nereli, eşi kimdir, çocuğu var mı, burcu ne, yaşı ve boyu kaç?

Güzel sunucu Oylum Talu 9 Ağustos 1976 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslan burcudur. Küçüklüğünden itibaren arkeolog olmak istediğini ancak hayatın ona farklı yollar sunduğunu belirtmiştir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur.

Habertürk’e farklı amaçlar ve pozisyonlar için iş başvurusunda bulunduğunu ancak görüşme doğrultusunda kariyerine yapımcı ve sunucu olarak başladığını belirtmiştir. Bir dönem Yetenek Sizsiniz yarışmasında jürilik yapmıştır. Habertürk ve Bloomberg HD kanallarında ve Televizyon Yıldızları Ödül Töreni’nde sunuculuk yapma şansını bulmuştur. Kendini sadece iş dünyasıyla sınırlamamış, eğitime kaldığı yerden devam etmiştir. Bölümü üzerine doktora yapmaktadır.

Müjdat Gezen Sanat Okulu’nda medya sektörü hakkındaki deneyimlerini aktarmakta, söyleşiler vermektedir. 2005 yılında Mert Çelet ile dünya evine girmiş ve 2007 yılında boşanmıştır. İkinci evliliğini Methi Bengisu ile 2013 yılında yapmıştır. Bu evlilikten ikiz çocukları olmuştur. Talu, 1.70 cm boyundadır. Kilosu ile ilgili bilgi bulunmamaktadır.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)