Murat Serezli kimdir? Filmleri ve dizileri

Savaşçı dizisinde Albay Halil İbrahim Kopuz karakterini canlandıran oyuncu Murat Serezli’nin kim olduğu ve oynadığı diziler yanıt buldu.

TV - Magazin 10.11.2019, 19:15 11.11.2019, 12:19
Murat Serezli kimdir? Filmleri ve dizileri

Limon Film tarafından yapılan, Süleyman Çobanoğlu’nun senaryosunu yazdığı Fox TV dizisi Savaşçı, her Pazar günü, saat 20.00’de başlıyor. Başrollerinde Murat Serezli, Berk Oktay, Sarp Levendoğlu ve Müjde Uzman’ın yer aldığı Savaşçı dizisinde Alpay Kopuz kimdir? Murat Serezli kimdir? dizileri hangileri? Gibi aramalar yapılmaya devam ediyor. Dizide Albay Halil İbrahim Kopuz karakterine hayat veren Murat Serezli’ye dair karakter ayrıntıları ve kim olduğuna dair notlar haberimizde yer alıyor.

SAVAŞÇI ALBAY KOPUZ KİMDİR?

Savaşçı dizisinde Albay Kopuz karakterine hayat veren oyuncu Murat Serezli’dir. Bordo Berelilerin ve Kılıç Timi’nin hikayesinin anlatıldığı dizinin karakterleri arasında yer alan Albay Halil İbrahim Kopuz, dizide yiğit bir Türk komutanı olarak yer alıyor. Karısı teröristler tarafından öldürülen, askerlikten başka bir şey düşünmeyen Kopuz Albay, timin komutanı olarak Savaşçı dizisinde başrol oynuyor.

MURAT SEREZLİ KİMDİR?

1969 doğumlu Murat Serezli, usta tiyatrocular Metin Serezli ve Nevra Serezli’nin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversitede mimarlık okuyan, eğitim hayatı boyunda animasyon, efekt, bilgisayar programcılığı, seslendirme sanatçılığı ve yönetmenlik yağan Murat Serezli, kamera arkasından kamera önüne de geçerek oyunculukta ne kadar yetenekli olduğunu gösterdi. 2005 yılından sonra oyunculuk ve sunuculuk kariyerine odaklanan Murat Serezli, komediden drama, sinema filmlerinden dizilere, yönetmenlikten seslendirme sanatçılığına, yarışma programı sunuculuğundan sinema filmlerinde başrol oyunculuğuna, geniş bir yelpazede televizyon ve sinemayla iç içe oldu. Murat Serezli’nin eşi Handan Güçyılmaz’dır. Murat Serezli’nin dizileri ve filmleri arasında ise İşler Güçler, Bir Yastıkta, Çiçek ve Savaşçı gibi diziler ile, Dağ gibi önemli sinema filmleri yer alıyor.

Yorumlar (0)