Doya Doya Moda finali ne zaman? Doya Doya Moda ne zaman bitiyor, final yapıyor?

7 Büyük beden yarışmacının yer aldığı Doya Doya Moda yarışmasının ne zaman final yapacağı ve biteceği soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 21.05.2020, 13:26
Doya Doya Moda finali ne zaman? Doya Doya Moda ne zaman bitiyor, final yapıyor?

Pazartesi ve Cuma günleri arasında yayına devam eden ve TV8 ekranlarının sevilen yarışma programları arasında yer alan Doya Doya Moda programının bitiş tarihi ile detaylar merak ediliyor. Doya Doya Moda finali ne zaman? Doya Doya Moda ne zaman bitiyor, ne zaman final yapıyor? Sorularına yanıt arayan yarışma severler, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in jüri üyesi olduğu yarışmanın biteceği zamanı öğrenmeye çalışıyor. Su Baher, Emel Başkan, Betül Böçkün ve Sündüz Durmaz’ın öne çıktığı ve her yeni bölümde yeni kombinlerin ekrana taşındığı Doya Doya Moda yarışma programında 7 büyük beden yarışmacı yer alıyor. Her hafta bir ismin elendiği ve final tarihinin yaklaştığı yorumlarının yapıldığı yarışmaya dair detaylar haberimizde yer alıyor.

DOYA DOYA MODA FİNALİ NE ZAMAN?

Doya Doya Moda programı finali son 3 yarışmacı kaldığında olacak. Jüri üyeleri zaman zaman finalin yaklaştığına dair göndermelerde bulunuyor olsalar da, finalin tarihi kesinleşmiş değil. Yarışmaya yeni yarışmacıların da dahil olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda, bu tarihin kısa bir süre sonra olamayacağı sonucu çıkıyor.

Doya Doya Moda Gülşah Saraçoğlu’nun kilolu hali, Doya Doya Moda Gülşah nasıl kilo verdi? İşte cevabı

DOYA DOYA MODA NE ZAMAN BİTİYOR / FİNAL YAPIYOR?

Doya Doya Moda yarışması üç yarışmacı yarışmaya devam etmeye hak kazandığında bitiyor ve final yapıyor. 3 yarışmacının finalinde jüri üyeleri sezonun birincisini seçiyor. TV8 ekranlarında hafta içi yayınlanan programın final tarihine dair kesin bir tarih bulunmuyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i başarılı buluyor musunuz?