Emanet 123. Bölüm fragmanı özeti izle Emanet yeni bölüm fragmanı

Kanal 7’nin ilgiyle takip edilen Emanet dizisi yeni bölüm özeti fragmanı olan 24 Şubat 2021 Çarşamba Emanet 123. Bölüm özeti dizi severlerle buluştu.

TV - Magazin 23.02.2021, 20:04 23.02.2021, 21:35

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle buluşan Türk yapımı Emanet dizisinin 123. Bölümü yayında olacak. Emanet 123. Bölüm fragmanı özeti olan 24 Şubat Çarşamba Emanet yeni bölüm fragmanı özeti Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıma sunuldu. Dizinin yayınlanan son bölümünde Seher’i büyük bir heyecan sardı. Yaman Kırımlı’nın kendisine karşı olan hislerinin farkında olan Seher, Yaman’ın bu hisleri ne zaman paylaşacağını merak etmeye başladı. Seher ile konuşanlar ise Yaman’ın çok yakında içinden geçenleri paylaşacağını dile getirdi. Emanet dizisinin ekranlara gelen son bölümünde dizi severleri heyecanlandıran başka gelişmeler de yaşandı. Zuhal, Seher’e olan öfkesine yine hakim olamadı ve Yaman’la konuştu. Yaman ise Zuhal’e daha fazla tahammül edemedi ve haddini bilmesini söyledi. Yaman Kırımlı ayrıca Zuhal’in konaktan ayrılmasını da istedi. Emanet dizisinin 123. Bölümünde izleyicileri ekran başına kilitleyecek önemli gelişmeler yaşanacak. Başrollerde Yaman Kırımlı rolü ile Halil İbrahim Ceyhan, Seher Kerimoğlu Kırımlı rolü ile Sıla Türkoğlu’nun yer aldığı yapımda ayrıca Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler, Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız yer alıyor. Başak Yazı Odası tarafından senaryosu hazırlanan, Karamel Yapım tarafından Kocaeli’nin Darıca ilçesinde çekilen ve proje-hikayesi Nazmiye Yılmaz’a ait olan Emanet dizisinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Taner Tunç oturuyor.

Emanet 123. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet 123. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Başarılı oyuncuları, sürükleyici hikayesi ve heyecanın eksik olmadığı bölümleri ile hafta içi her gün yayınlanan dizinin 123. Bölümü Çarşamba akşamı saat 19.00’da ekranlarda olacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti yayına girdi. Dramatik sahneleri ile izleyiciyi kendisine bağlayan, aşk sahneleri ile kalpleri ısıtan dizi, destansı aşk hikayelerini, kıskançlıkları ve entrikaları en güçlü haliyle ekranlara taşıyor ve duygusal sahneleri ile yüreklere dokunuyor. Bir emaneti aşkla korumaya çalışanların hikayesinde, annesiz ve babasız kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir emanet gibi gören ve korumak isteyen Seher ve Yaman’ın öyküsü izleyicilerle buluşuyor.

Emanet dizisi Yaman kimdir? Halil İbrahim Ceyhan nereli, kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç?

Yorumlar (0)