Hababam Sınıfı Tatilde Güdük Necmi neden yok, hangi yıl çekildi, hangi ormanda çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde Halit Akçatepe neden yok, film ne zaman kaç yılında çekildi ve çekildiği yer neresi, nerede çekildi soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 04.05.2021, 20:03
Hababam Sınıfı Tatilde Güdük Necmi neden yok, hangi yıl çekildi, hangi ormanda çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde filminin çekim detayları merak ediliyor. Hababam Sınıfı Tatilde Güdük Necmi neden yok, hangi yıl çekildi, hangi ormanda çekildi? Sorularının yanıtları araştırılıyor. Filmin yönetmen ve yapımcı koltuğunda Ertem Eğilmez oturuyor. Filmin hikayesi Rıfat Ilgaz’a, senaryosu Sadık Şendil’e ait. Filmin başrollerinde Kemal Sunal, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Şevket Altuğ ve Ayşen Gruda yer alıyor. Filmin müziklerini Melih Kibar hazırladı. Görüntü yönetmeni Hüseyin Özşahin ve Erdoğan Engin olan film Arzu Film tarafından çekildi.

Hababam Sınıfı Tatilde komedi filmi serinin dördüncü filmidir. Sınıf her zaman olduğu gibi kendi halinde günlerini yaşıyor. Okul müdürü ise daha çok para kazanabilmek için okula kız öğrenciler alıyor. Kızlar Hababam Sınıfı’a gelince komedi başlıyor.

salako filmi nerede çekildi ne zaman çekildi

Hababam Sınıfı Tatilde hangi yıl çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde filmi 1977 yılında çekildi. Film aynı yıl vizyona girerek sinemaseverler ile buluştu.

Hababam Sınıfı Tatilde hangi ormanda çekildi?

Hababam Sınıfı Tatilde filmi Belgrad Ormanı’nda çekildi. Filmin okul sahneleri ise Üsküdar Validebağ Korusu içinde yer alan Adile Sultan Kasrı’nda çekilmiştir.

sosyete şaban nerede çekildi ne zaman çekildi

Hababam Sınıfı Tatilde Güdük Necmi neden yok?

Hababam Sınıfı Tatilde filminde Halit Akçatepe’nin canlandırdığı Güdük Necmi karakteri başka projelerde yer aldığı için yok.

hababam sınıfı müzesi nerede

Yorumlar (0)