Helal Süt filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Bu akşam yayınlanacak Helal Süt filminin konusu, oyuncuları, nerede çekildiği, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağı araştırılıyor.

TV - Magazin 05.06.2020, 18:43
Helal Süt filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildi, ne zaman - hangi kanalda

Helal Süt filmi bu akşam televizyon ekranlarında yayınlanacak. Yönetmenliğini ve yapımcılığını Nazif Tunç’un, senaristliğini Mehmet Uyar’ın üstlendiği filmin bu akşam birçok kişiyi ekran başında toplaması bekleniyor. Filmin başlamasına kısa süre kala Kanal 7 izleyicileri, filmin konusunu, oyuncularını, nerede ve ne zaman çekildiğini, hangi kanalda yayınlanacağını araştırmayı sürdürüyor. Helal Süt filmiyle ilgili ayrıntıları, haberimizde bulabilirsiniz...

HELAL SÜT FİLMİ KONUSU

Helal Süt filminde Şaban, Şeyh Şaban-ı Veli Camiinde namaz kılmayı hayal ediyor ancak maddi sıkıntılardan dolayı hayalini gerçekleştiremiyor. Şaban’ın annesi bu hayali gerçekleştirmek için haram işlere bulaşıyor. Filmde, Şaban’ın annesinin haram yolla kazandığı paranın oğlunu ve kendisini nasıl gaflete düşürdüğü anlatılıyor.

HELAL SÜT FİLMİ OYUNCULARI

Melda Bekcan

Emir Muhammed Aksoy

Soner Başavul

Belma Mamati Şuben

Bünyamin Özdemir

Nisa Sadıkoğlu

Yılmaz Fidan

Nurhan Demirhan

Yaşar Türközü

Yunus Çağlar

Suat Geyik

Mehmet  Bereket

Zariç Ruhi

Eylem Doğan

HELAL SÜT FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ

Helal Süt filminin çekimleri Kastamonu’da gerçekleşti. Çekimler için Kastamonu’nun Eşen, Subaşı ve Alpı köylerinde set kuruldu. Çekimler tamamlandıktan sonra filmin kurgusu yapıldı ve Helal Süt filmi izleyicilerle buluştu.

HELAL SÜT FİLMİ NE ZAMAN - HANGİ KANALDA

Helal Süt filmi bu akşam saat 19.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Yorumlar (0)