Masum yeni bölüm fragmanı izle 4 Mart Perşembe Masum 347. Bölüm fragmanı özeti

Masum Hint dizisi 347. Bölüm özeti tanıtımı olan 4 Mart 2021 Masum yeni bölüm fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıldı.

TV - Magazin 03.03.2021, 17:45

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 4 Mart Perşembe özeti olan Masum 347. Bölüm fragmanı özeti Kanal 7'nin hesaplarından paylaşıldı ve dizi severlerin beğenisine sunuldu. Hint dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümünde Mira, Gora’nın torunu Şarvan ile evlenmeyeceğini söyleyecek. Bununla yetinmeyen Mira, yapacağı aşırı davranışlar ile herkesi şaşkına uğrayacak. Kokila bu yüzden büyük üzüntü yaşayacak. Gora’ya karşı çok mahcup olacak. Şarvan ise babaannesine karşı yapılan davranışlardan dolayı Modi ailesinden hesap sormaya çalışacak. Kokila, durumu düzeltmek için Gora’dan özür dileyip, ne isterse yapacağını söyleyecek. Gora ise Mira yerine Vidya’nın torunu ile evlenmesini isteyecek. Masum dizisinin 347. Bölümünde Modi konağında işler daha da karışacak. Vidya’nın teklifi kabul edip etmeyeceği yeni bölümde ortaya çıkacak.

Masum yeni bölüm fragmanı 4 Mart özeti izle

Hint dizisi Masum yeni bölüm fragmanı 4 Mart 2021 Perşembe özeti yayına girdi. Dizinin merakla beklenen son bölümünde Modi ailesi, Gora’ya karşı zor durumda kalacak. Mira’nın yaptıkları herkesi üzüntüye boğacak. Özellikle Ahem, Mira’nın davranışlarından dolayı Gopi ile konuşacak. Mira ise aşırılıklarına devam edecek.

Masum 347. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Masum 347. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Masumiyetin hırsla harmanlandığı dizinin 347. Bölümünde Gora, Modi konağına daha da yerleşmenin planını yapacak.

Masum dizisi oyuncuları kim?

  • Devoleena Bhattacharjee (Gopi)
  • Rupal Patel (Kokila)
  • Mohammad Nazim (Ahem)
  • Vandana Vithlani (Urmila)
  • Vishal Singh (Jigar)
  • Firoza Khan (Kinjal)
  • Tanya Sharma (Mira)
  • Swati Shah (Hetal)

Masum dizisi Gopi kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne, son hali, dini nedir?

Yorumlar (0)