Mucize Doktor son bölüm fragmanı, Mucize Doktor 22. Bölüm fragmanı

Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 22. Bölüm fragmanı yayınlandı ve yeni bölüm yayın günü belli oldu.

TV - Magazin 10.02.2020, 15:35
Mucize Doktor son bölüm fragmanı, Mucize Doktor 22. Bölüm fragmanı

Mucize Doktor dizisi yeni bölümü olan 22. Bölümü ile ekranlarda olacak. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 22. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor son bölüm ne zaman, hangi gün oynuyor, hangi kanalda, saat kaçta başlıyor? Sorularına yanıt arayan dizi severler, Mucize Doktor dizisinin yayın günü ve fragman detaylarını araştırıyor. Oyuncuları arasında Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran ve Reha Özcan olan dizinin merak edilen yayın günü detayları ve fragman ayrıntıları haberimizde yer alıyor.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Mucize Doktor dizisi son bölüm fragmanı yayında. Mucize Doktor’un yeni bölümünde, Ferman daha da iyi olacak ancak hasta yatağında kalmaya devam edecek. Ali Vefa ise Ferman’a bir itirafta bulunacak.

MUCİZE DOKTOR 22. BÖLÜM FRAGMANI NE OLDU?

Mucize Doktor dizisi 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor’un son bölümünde, Ali Vefa Ferman’dan aşk taktikleri alacak ve hoşlandığı kızın Nazlı olduğunu söyleyecek.

MUCİZE DOKTOR NE ZAMAN, HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Mucize Doktor dizisi yeni bölüm 13 Şubat 2020 Perşembe günü yayınlanacak. Mucize Doktor dizisi Fox TV kanalında, saat 20.00’de başlayacak. Dizi severleri heyecanlı bir bölüm daha bekliyor.

Yorumlar (0)