Oluversin Gari nerede çekildi Milas Sahilköy nerede Oluversin Gari kaç bölüm?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Oluversin Gari filminin çekildiği yer olan Milas Sahilköy’ün nerede olduğu, filmin kaç bölüm yayınlanacağı soruları yanıt buldu.

TV - Magazin 03.08.2021, 13:26
Oluversin Gari nerede çekildi Milas Sahilköy nerede Oluversin Gari kaç bölüm?

Fox TV’de yayınlanan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Oluversin Gari filminin yayın ve çekim detayları merak ediliyor. Aşk Oluversin Gari ve Olmaz Oluversin Gari adları ile yeni bölümleri ekranlara gelen filmin detaylarını merak eden izleyiciler, Oluversin Gari nerede çekildi, Oluversin Gari filminin çekildiği Milas Sahilköy nerede, Oluversin Gari kaç bölüm yayınlanacak? Sorularının yanıtlarını araştırıyor.

Juli Sanat tarafından çekilen, yapımcısı ve yönetmeni Hasan Doğan olan Oluversin Gari filminin senaryosunu Murat Gürvardar kaleme aldı. Filmin müziklerini ise Barış Akyay hazırlıyor. Büyük bir ilgiyle izlenen Oluversin Gari filminin oyuncuları arasında Birand Tunca, Aslıhan Malbora, Tuba Melis Türk, Halil İbrahim Kurum ve Kıvanç Baran Arslan gibi popüler isimler yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ali Rıza Tanyeli, Tuğçe Karabayır, Selehattin Taşdöğen, Suat Sungur, Hilmi Erdem, Nilgün Karababa ve Orçun Kaplan var.

Oluversin Gari nerede çekildi?

Oluversin Gari filmi Muğla’nın Milas ilçesinde çekiliyor. Doğa harikası yerlerde çekim setleri kuruluyor. Milas ve çevresinde yapılan çekimlerde arka planda eşsiz manzaralar ekranlara yansıyor.

Oluversin Gari Milas Sahilköy nerede?

Oluversin Gari filminin çekildiği Milas Sahilköy, Bafa Gölü kıyısında bulunan Kapıkırı Köyü’ndedir. Aslında Sahilköy adında bir yer bulunmuyor. Çekimler Kapıkırı Köyü’nde yapılıyor.

Oluversin Gari kaç bölüm yayınlanacak?

Oluversin Gari filminin kaç bölüm süreceğine dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Sevilen film, Aşk Oluversin Gari ve Olmaz Oluversin Gari adları ile ve yeni bölümleri ile Fox TV’de yayınlanmaya devam ediyor.

ölmeden önce izlenmesi gereken filmler listesi

Yorumlar (0)