Survivor sms atma ücreti ne kadar, Survivor sms nasıl gönderilir

Survivor yarışmasında, yarışmacılara destek olmak isteyen izleyiciler, sms gönderme ücretini ve nasıl gönderileceğini araştırıyor.

TV - Magazin 11.05.2020, 01:17 14.04.2021, 20:50
Survivor sms atma ücreti ne kadar, Survivor sms nasıl gönderilir

Survivor yarışması tüm hızıyla sürüyor. Türkiye'nin en çok izlenen yarışma programı özelliğini taşıyan Survivor'da her bölümde yarışmacılar birbirinden zorlu mücadeleler içinde yer alıyor. Yarışmacılara destek olmak isteyen izleyiciler de, yarışmacıların isimlerini sms olarak gönderiyor ve yarışmada kalmaları için yardımcı oluyor. Yarışmacılar için sms göndermek isteyen izleyiciler, sms gönderme ücretini ve nasıl sms gönderileceğini de araştırıyor. Survivor sms ücretini ve Survivor'a nasıl sms gönderileceğini, haberimizden öğrenebilirsiniz.

SURVIVOR SMS NASIL GÖNDERİLİR?

Survivor yarışmacılarına sms göndererek destek olmak ise çok kolay. Survivor yarışmacılarına destek olmak için, telefonunuzdan yarışmacının adını yazarak 1890 numarasına sms gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra TV8'in "TV8 Yan Ekran" olarak bilinen uygulamasını indirebilir, sms gönderme işlemini buradan da gerçekleştirebilirsiniz.

survivor panorama gökhan özdemir kim

SURVIVOR SMS ÜCRETİ

Survivor yarışmasında sms gönderme ücreti de, telefonun sms uygulamasına ya da TV8'in uygulamasına göre değişiyor. Eğer mesaj gönderme işlemini sms yoluyla yaparsanız, bu işlem 2,90 TL olarak ücretlendiriyor. Eğer oy gönderme işlemi TV8'in uygulamasından yapılırsa, bu kez ücret olarak 3 TL ödenmesi gerekiyor.

survivor panorama damla can kim

Yorumlar (3)
Gülden 6 ay önce
İyi günler , Ben Survivor panoramadakilere seslenmek istiyorum, Nisan’ın şampiyonluğu hak ettiğini düşünmüyorum, çünkü orada uyuyan yatan kuma resim çizen ,ilgisiz olduğunu Davranışlarıyla gösteren, sonuna doğru biraz çaba gösterdi diye kesinlikle hak etmiyor.
osman 9 ay önce
gökhan yaz 1890 sms gönderiyorum
osman barak 10 ay önce
gökhanıdestekliyorum