SON DAKİKA

İzmir

Ara Malikian konseri, İzmir Çim Konserleri’nde 10 Eylül’de

Kemancı Ara Malikian İzmir Fuarı 2019 konserine hazırlanıyor. 10 Eylül Salı günü, saat 21.30’da fuar açıkhava konserleri kapsamında başlayacak konser Kültürpark’da yapılacak.

8 Eylül 2019 16:02
Ara Malikian konseri, İzmir Çim Konserleri’nde 10 Eylül’de

İzmir Fuarı 2019 etkinlik takvimine göre dünyaca ünlü kemancı ve müzisyen Ara Malikian konser etkinliği için İzmir’e geliyor. İzmir fuarı programında yer alacak sanatçı, 10 Eylül Salı günü, saat 21.30’da Kültürpark’da sahneye çıkacak.

Ara Malikian Konseri 2019

ARA MALİKİAN İZMİR KONSERİ 2019 ÜCRETİ

İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri 2019 kapsamında İzmir’de konser verecek olan sanatçı Ara Malikian, Ermeni asıllı İspanyol kemancı ve müzisyen olarak tanınıyor. Ara Malikian İzmir konserine katılmak isteyenler İzmir Fuarı giriş ücreti olan 4,5 TL’yi ödeyerek ünlü sanatçının konser etkinliğine katılabilecek.

Ara Malikian Konseri 2019

ARA MALİKİAN KONSERİ AYRINTILARI

İzmir Fuar programını hazırlayan yetkililer tarafından yapılan duyuruda, İzmir Fuarı giriş kapılarından yapılacak geçişlerde İzmirim Kart ve temassız özelliğine sahip kredi ya da banka kartları da kullanılabilecek. İzmirim Kart’ı olmayanlar, fuar girişinden 1 kullanımlık ya da 2 girişlik kartlar da alabilecek. Ayrıca engelli olanlar, gaziler ve yakınları ile şehit aileleri de Kültürpark’a ücretsiz olarak girip Ara Malikian konserini izleyebilecek.

Ara Malikian Konseri 2019

ARA MALİKİAN KONSERİ 2019 NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Konser Adı: İzmir Çim Konserleri Ara Malikian Konseri
  • Konser Tarihi ve Saati: 10 Eylül 2019 Salı, 21.30
  • Konser Yeri: Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı / Kültürpark / Konak
  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım