SON DAKİKA

İzmir

Benim Adım Melek dizisi Melek kimdir? Nehir Erdoğan kimdir? Kaç yaşında, evli mi?

Benim Adım Melek dizisinde Melek Karadağ karakterini canlandıran oyuncu Nehir Erdoğan’ın kim olduğu, yaşı ve evli olup olmadığı ortaya çıktı.

13 Kasım 2019 20:15
Benim Adım Melek dizisi Melek kimdir? Nehir Erdoğan kimdir? Kaç yaşında, evli mi?

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Benim Adım Melek dizisi, kısa sürede geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. Benim Adım Melek dizisi Melek Karadağ kimdir? Nehir Erdoğan kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? gibi başlıklarla aramalar yapan dizi severler, Nehir Erdoğan ile ilgili tüm ayrıntıları merak ediyor. Oyuncuları arasında Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç ve Ece Özdikici de olan Benim Adım Melek dizisinin başrol oyuncusu Nehir Erdoğan’ın hayatına ve oynadığı karaktere dair ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ OYUNCULARI GERÇEK İSİMLERİ

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ MELEK KARADAĞ KİMDİR?

Benim Adım Melek dizisinde Melek rolünü canlandıran oyuncu Nehir Erdoğan’dır. Dizide 3 çocuğu olan Melek Karadağ, küçük yaşta evlenmiş bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Gaziantep’te köklü bir aile olan Karadağlar ailesinin kızı olan, bir taraftan büyüyen çocukları için mücadele veren, diğer taraftan Halil Şirhan ile yeni bir aşka yelken açan Melek Karadağ, törelerin ve zorlu şartların gölgesinde yaşamaya devam edecek.

NEHİR ERDOĞAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? EVLİ Mİ?

Nehir Erdoğan 39 yaşındadır. 2017 yılında boşanan Nehir Erdoğan evli değildir. 1980 İzmir doğumlu Nehir Erdoğan aslen Malatyalıdır. Liseyi İzmir’de, üniversiteyi İstanbul’da okuyan Nehir Erdoğan, TRT ekranlarında sunuculuk yaptı. 2000’li yılların başında Telepazar programını sunan, 2002 yılında ilk dizisi olan Koçum Benim’de rol alan Nehir Erdoğan, 1,74 cm boyundadır. Yabancı Damat dizisinde Nazlı karakterini canlandıran, Meleğin Sırları, Aşk Bir Hayal ve Son dizilerinde rol alan Nehir Erdoğan, Çi dizisinde Nilay, İkizler Memo Can dizisinde Melek karakterini canlandırdı. Tecrübeli oyuncu, TRT ekranlarında başlayan Benim Adım Melek dizisinde başrol oynuyor.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım