İzmir Menemen’de Kasımpaşa Üst Geçidi’nin açılışı yapıldı

İzmir Menemen Belediyesi’nin yaptığı Kasımpaşa Üst Geçidi düzenlenen törenle açıldı. Salgının devam etmesine rağmen açılışa yoğun katılım olduğu gözlendi.

İzmir 09.06.2020, 15:21
İzmir Menemen’de Kasımpaşa Üst Geçidi’nin açılışı yapıldı

İzmir Menemen Belediyesi, Kasımpaşa Mahallesi’ni ilçe merkezine bağlayan üst geçidin yerine daha modern yeni bir üst geçit inşa etti. Üst geçidin açılış törenine CHP İzmir Milletvekili Sevda Erdan Kılıç ve Kamil Okyay Sındır, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, ilçe belediye başkanları ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile İzmirliler katıldı. Salgın riskinin devam etmesine rağmen açılışa katılımın yoğun olduğu gözlendi.

BAŞKAN SERDAR AKSOY’DAN “ANKA KUŞU” BENZETMESİ

İzmir’in Menemen ilçesinde yapılan Kasımpaşa Üst Geçidi’nin açılış töreninde konuşan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, 31 Mart’ın ardından tüm ilçe belediye başkanlarının İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile ciddi bir çalışma içine girdiğini dile getirdi. Göreve gelmesinin ardından Menemen’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Aksoy, yıkık bir belediyeden iş yapan bir belediyeye geçiş yaptıklarını söyledi. Menemen Belediyesi’nin güçlü bir belediye olduğunu dile getiren Başkan Aksoy, Anka Kuşu gibi kendi küllerinden yeniden doğan bir belediyede görev yaptıklarını kaydetti.

Yorumlar (0)