Emanet 191. Bölüm fragmanı özeti izle Emanet yeni bölüm fragmanı 31 Mayıs

Kanal 7’nin sevilen Türk yapımı Emanet dizisinin yeni bölüm özeti 31 Mayıs Pazartesi fragmanı (191. Bölüm) izleyicilerle buluştu.

TV - Magazin 28.05.2021, 21:50

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Emanet dizisinin son bölümü Pazartesi akşamı yayınlanacak. Emanet 191. Bölüm fragmanı özeti izle 31 Mayıs Pazartesi tanıtımı Kanal 7’nin ve Türk yapımının sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Dizinin 191. Bölümünde Seher, Selim ile telefonda konuşacak. Seher, “Eğer Yusuf’un saçının bir teline zarar verirsen, eğer onun canını yakacak en ufak bir şey yaparsan, seni kendi ellerimle öldürürüm” diyecek. Selim ise “Yusuf’un iyi olmasını istiyorsan bana geleceksin” diyerek karşılık verecek.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle son tanıtım yayına girdi. Yusuf’u her yerde arayan Yaman ise öfkeden deliye dönecek. Camgöz’ün hastanede kullandığı adam bulunacak ve sorguya çekilecek. O iz üzerinden Yusuf’a ulaşmaya çalışan Yaman’ın ne yapacağı sorusu yeni bölümde yanıt bulacak.

halil ibrahim ceyhan aslen nereli kaç yaşında oynadığı diziler

Emanet 191. Bölüm fragmanı özeti izle

Emanet dizisi 191. Bölüm fragmanı özeti izle son tanıtım dizi severlerin beğenisine sunuldu. 191. Bölümde Selim, Seher’i görüntülü arayıp Yusuf’u ona gösterecek. Selim, Seher’e dediği yerde dediği saatte olmasını söyleyecek. Seher’in bu durumu Yaman’a söyleyip söylemeyeceği ise 191. Bölümde ortaya çıkacak.

Emanet yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Yeni kurgu ve yeni karakterlerle dizinin ilerleyişini sağlayamayan yapım ekibi, aynı karakterler üzerinden senaryoyu hazırlamaya devam ediyor. Dizinin yakın takipçileri ise bu konudan oldukça şikayetçi görünüyor. Dizinin hep aynı düzlemde devam ettiğini savunan izleyiciler, yapımın daha mantıklı ilerlemesini istiyor.

sıla türkoğlu (seher kırımlı) aslen nereli boyu kaç dizileri

Emanet 31 Mayıs özeti fragmanı izle

Emanet dizisi 31 Mayıs Pazartesi özeti fragmanı izle araması yapanlar için tanıtım paylaşıma sunuldu. Başrollerini Halil İbrahim Ceyhan ile Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı yapımın 191. Bölümü Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayında olacak.

yeni başlayacak diziler listesi 2021 atv, show tv, kanal d, star tv, fox tv

Yorumlar (1)
İzmir Kumrusu 4 ay önce
3. Paragraf senin düşüncelerin mi şahsen ben izleyici olarak öyle düşünmüyorum!