Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi oyuncuları isimleri nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi?

Kanal 7 ekranlarında Memleket Hikayeleri başlığı ile yayınlanan filmlerden olan Beyaz Giyme Toz Olur filminin oyuncu kadrosu ve çekildiği yer ile hangi yıl çekildi sorusu yanıt buldu.

TV - Magazin 11.07.2021, 13:24
Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi oyuncuları isimleri nerede çekildi ne zaman kaç yılında çekildi?

Kanal 7’de film severler ile buluşan Beyaz Giyme Toz Olur filminin yapım ve çekim detayları araştırılıyor. Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi oyuncuları isimleri nedir, Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi nerede çekildi, Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi ne zaman kaç yılında çekildi? Sorularının yanıtları merak ediliyor. Kanal 7’de yeniden izleyicilerle buluşan filmde, 2 gencin tesadüf eseri tanıdıkları bir genç kızla geçen hikayeleri, türkü öyküsü olarak ekranlara taşınıyor.

Hasan, Yadigar’ı içten ve saf bir sevgi ile seviyor. Emir ise sadece bir iddia uğruna Yadigar’ın kalbini kazanmaya çalışıyor. Hasan, bir taraftan Yadigar’ı korumaya çalışırken, diğer taraftan ise duygularının gerçek olduğunu anlatmaya çalışıyor. Aynı zamanda Emir ile de mücadelesini sürdürüyor. Hasan’ın Yadigar’ı sevgisi hakkında ikna edip edemeyeceği sorusu filmde yanıt buluyor. Emir’in tuzakları ise ikiliyi zor durumda bırakıyor.

zeytinyağlı yiyemem aman nerede çekildi kaç yılında

Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi ne zaman kaç yılında çekildi?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Beyaz Giyme Toz Olur filmi 2007 yılında çekildi. Filmin genel yönetmeni Zeynep Tor. Yönetmen koltuğunda ise Umut Gelgör oturuyor. Filmin senaryosunu Hayriye Ersöz hazırladı.

Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi nerede çekildi?

Kanal 7 kanalında yayınlanan Beyaz Giyme Toz Olur filmi Marmara bölgesinde çekildi. Kanal 7’nin Memleket Hikayeleri başlığı ile çektiği filmlerin büyük bölümü Marmara bölgesinde çekilmiştir. Bazı filmler Bilecik ve Bursa’da çekilirken, bazı filmler Zonguldak, Balıkesir ve Kocaeli ile Eskişehir illerinde çekilmiştir.

üvey anne filmi nerede çekildi kaç yılında Kanal 7

Kanal 7 Beyaz Giyme Toz Olur filmi oyuncuları kim?

  • Davut İnce
  • Nilgün Bingöl
  • Mehmet Tepe
  • Sait Genay
  • Ebru Gullik
  • Nihat Oktay
  • Şükran Çağırman
  • Erdinç Çil
  • Ergin Kılıkçıer

sevmiş bulundum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi

Yorumlar (0)